Naprawa Pralek Tychy

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralkosuszarki nie była dla tego specjalisty żadnym wyzwaniem. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, sumiennie i rzetelnie, a za wykonaną usługę nie wziął dużych pieniędzy. Wymiana programatora w zupełności wystarczyła, a ja jestem bardzo zadowolony z efektów pracy tego pana. Polecam z całego serca, a telefon oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy."
Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z pracy wykonanej przez ten serwis pralkosuszarki. Panowie z wymianą fartucha poradzili sobie bardzo dobrze, do tego zaskoczyła mnie cena usługi, która nie była wygórowana. Polecam z całego serca i z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z pomocy tego specjalisty, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Telefon do pana zapisuję, a jego usługi będę polecał znajomym."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem w pełni zadowolona z usług w wykonaniu tego serwisu pralki na miejscu. Wykonawcy do zadania podeszli sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami miłymi i sympatycznymi. Usługę wykonali na najwyższym poziomie, do tego mieli przystępny cennik. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za całokształt i podejście do klienta. "
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam za sprawnie przeprowadzoną naprawę pralki automatycznej, a także za przystępny cennik usług. Telefon do pana oczywiście pozostawiam."
Wybrane zlecenia

Tychy
pralka zawiesila się w programie odwzorowania. nie wiruje ciągle pokazuje czas 9 min i nic się nie dzieje.

Tychy
pralka zawiesiła się na programie

Naprawa AGD w okolicy

Pod Lasem, Zwierzyniec
Witam. Poszukuję fachowca w pobliżu mojego domu, który miałby czas rzucić okiem na moją pralkę, która od wczoraj nie chce się włączyć. Będę wdzięczna za szybką reakcję na mój problem.

Jaki jest koszt naprawy pralki?

Tychy, Piłsudskiego, Śródmieście
Interesuje mnie przybliżona cena wykonania diagnozy oraz serwisu mojego urządzenia, wraz z dojazdem do mieszkania. Sprzęt ma już około siedmiu lat. Wczoraj, podczas robienia prania zauważyłam, że cieknie od spodu. Wody nie jest przerażająco dużo, ale uważam, że lepiej działać szybko. Proszę o zaklepanie dla mnie pierwszego wolnego terminu realizacji usługi.

Popsuty Bosch

Tychy, Glinka, Barona
Witam serdecznie. Potrzebuję możliwie jak najszybszej wizyty technika w moim domu, ponieważ moja pralka nie odwirowuje wody. Przez co ubrania, które z niej ostatnio wyjęłam, aż kapały. Proszę o pomoc.

Serwis sprzętu Candy

Jaroszowice
Dzisiaj podczas robienia prania zauważyłam pod moim urządzeniem małą kałużę wody. Przestraszyłam się i od razu wyłączyłam urządzenie, bo bałam się, że jeszcze jakieś spięcie się zrobi.Wykląda na to, że pralka cieknie od spodu. Chyba niezbędna będzie interwencja fachowca!

Naprawa pralki Indesit

Szczygła, Tychy, Mąkołowiec
Dzień dobry. Nie wiem o co chodzi, ale moje urządzenie chyba się zacięło. Po zakończonym progranie, kiedy chciałam rozwiesić pranie okazało się, że drzwi są zablokowane. Sprzęt się nie otwiera. Nigdy wcześniej nic podobnego mi się nie przytrafiło. Może to jakiś problem z blokadą rodzicielską? Ja niestety się na tym nie znam, dlatego potrzebuję natychmiastowej ingerencji fachowca!

Szukam fachowca do sprzętu marki Beko

Tychy, Cienista
Dzień dobry. Ostatnio jestem bardzo niezadowolona z pracy mojej pralki. Po ostatnim praniu ręczniki wyjęłam z bębna takie mokre, że można było je wyżymać. Wychodzi na to, że urządzenie nie odwirowuje wody. Proszę o szybką pomoc technika, który zna się na rzeczy!

Szukam serwisu AGD

Tychy
Co może dziać się z pralką, jeśli wczoraj chodziła normalnie i bez szwanku, a dzisiaj nie chce się ona nawet włączyć? Próbowałam nastawić jakikolwiek program, ale w ogóle na mnie nie reaguje. Czy to mogło być jakieś zwarcie? Bo wczoraj na chwilę wysiadł mi prąd. Czy może to być żródłem tej usterki? Bardzo proszę o natychmiastową pomoc doświadczonego serwisanta!

 

Ubrania po odwirowaniu są strasznie mokre? Niesprawny przewód elektryczny w pralce? Nie wiesz, jak naprawić pralkę? Czas na pomoc serwisu, który kompleksowo zajmie się naprawą pralki. Tychy zaufały już doświadczeniu specjalistów od naprawy AGD. Terminowość, niskie ceny, rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie i nowoczesny sprzęt to tylko niektóre cechy, które wyróżniają specjalistów z Tych, którzy współpracują z serwisem Naprawek. Wysoki standard obsługi Klienta i solidność są tutaj podstawą. Zadzwoń i umów się na wizytę z wybranym serwisem pralek!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502