Instalacje Elektryczne Olsztyn

Usługi Elektryczne Eltek Edmund Weiduszat
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Najlepszy serwis elektryczny w pobliżu! Wymiana bezpiecznika w mieszkaniu nie stanowiła dla tego fachowca żadnego problemu. Pan nie widział również żadnego problemu w tym, by przyjechać na usługę mimo późnych godzin wieczornych. Cieszę się, że na efekty jego działań nie trzeba było długo czekać. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany."
Pogwarancyjny serwis laptopów i komputerów wybawi Cię od każdej usterki systemu i sprzętu. Jeśli interesują Cię solidne i niedrogie usługi informatyczne, daj szansę właśnie temu serwisowi komputerowemu! Poszukujesz fachowca, który wykona kompleksowe ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagły, niespodziewany brak prądu? Konieczność montażu oświetlenia? A może brak napięcia w gniazdku w pokoju? Z tymi i wieloma innymi problemami natury elektrycznej doskonale radzą sobie fachowcy z tego serwisu. W ich ofercie znajdziesz również działania ...
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Ślusarskie oraz Serwis Okien i Drzwi Delta Serwis Ireneusz Polito
5
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Podłączeniem instalacji trójfazowej zajął się dla mnie ten serwis elektryczny i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa od samego początku do końca wykonana bardzo profesjonalnie. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z kompetentnym elektrykiem, bo pan telefonicznie udzielał rzeczowych i konkretnych odpowiedzi. Wrażenie to jedynie potwierdziło się, gdy przyjechał na usługę. Polecam z całego serca, warto skorzystać z ich oferty."
Wybrane zlecenia

Fachowiec do sprawdzenia instalacji elektrycznej.

2021-09-17 Gutkowo, Olsztyn
Witam serdecznie, poszukuję specjalisty który wykona szczegółowe pomiary poboru i zużycia prądu u mnie w domu. Razem z żoną podejrzewamy, że niewłaściwie jest liczona energia i nasze rachunki powinny być mniejsze niż faktycznie wychodzą. Rozmiawialiśmy z energetyką, ale oni marudzą i ciężko jest się z nimi w ogóle dogadać.

Ile kosztuje wykonanie instalacji elektrycznej?

2021-08-20 Kętrzyńskiego, Olsztyn
Dobry wieczór. W tym roku kupiłem mały dom na wsi niestety w domu nie została wykonana instalacja elektryczna. Kontaktuje się z państwem ponieważ chciałbym wykonać instalację elektryczną od podstaw. Czy jest możliwość wykonania takiej instalacji w tym tygodniu? I ile trwa montaż instalacji?

Niesprawna instalacja elektryczna.

2021-07-06 Zielona Górka
Dzień dobry, mam kłopot z działaniem elektryki u mnie w mieszkaniu. Ostatnio coś pstrykło i wysiadł w całym domu prąd, włączyłem z powrotem bezpieczniki i większość zaczęła działać, niestety u syna w pokoju działa jedynie jeden kontakt. Czy mogę prosić o podjechanie i sprawdzenie co konkretnie sie stało? Zależy mi na szybkiej naprawie

Jaka jest cena wykonania instalacji elektrycznej w domu

2021-07-01 Kościuszki
Witam państwa serdecznie. Wybudowałem mały jednopiętrowy dom na wsi i potrzebuję fachowca z odpowiednimi uprawnieniami, który wykonałby nową instalacje elektryczną. Ile kosztuje nowa instalacja? jaki jest czas wykonania instalacji od podstaw.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502