Elektryk Olsztyn

Usługi Elektryczne Eltek Edmund Weiduszat
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zbliżał się termin kontroli instalacji elektrycznej, dlatego zdecydowałem się na usługi tego elektryka. Już z rozmowy telefonicznej wywnioskowałem, że doskonale zna się na rzeczy. Pomiary elektryczne wykonał następnego dnia - rzetelnie i uczciwie, a przedstawiony cennik usług nie był wygórowany. Jeśli tylko będzie taka konieczność, z pewnością ponownie skorzystam z jego usług."
Zatorze
Zaangażowanie, na którym firma opiera swoją działalność, pozwala na na konsekwentne budowanie coraz mocniejszej marki. Pracująca tutaj kadra to doświadczeni fachowcy, dlatego gdy poszukiwany jest przez Ciebie rzetelny elektryk do montażu paneli fotowoltaicznych, to ...
Zakres usług
Pogwarancyjny serwis laptopów i komputerów wybawi Cię od każdej usterki systemu i sprzętu. Jeśli interesują Cię solidne i niedrogie usługi informatyczne, daj szansę właśnie temu serwisowi komputerowemu! Poszukujesz fachowca, który wykona kompleksowe ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagły, niespodziewany brak prądu? Konieczność montażu oświetlenia? A może brak napięcia w gniazdku w pokoju? Z tymi i wieloma innymi problemami natury elektrycznej doskonale radzą sobie fachowcy z tego serwisu. W ich ofercie znajdziesz również działania ...
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Ślusarskie oraz Serwis Okien i Drzwi Delta Serwis Ireneusz Polito
5
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Próbowałem naprawić lampę w jednym z pomieszczeń gospodarczych, jednak zamiast pożytku, wyrządziłem jeszcze większą szkodę. W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak wezwać elektryka. Jego pomoc okazała się nieoceniona. Zadanie wykonał rzetelnie, solidnie i za uczciwą cenę. Polecam serdecznie jego usługi."
Brzeziny
Potrzebny elektryk z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej lub pomiarów elektrycznych? Zadzwoń do tej firmy i pozwól działać prawdziwym fachowcom! Drobiazgowe przeglądy, trafna diagnoza usterek, precyzyjny i schludny montaż gniazdek, ...
Wybrane zlecenia

2021-07-27 Olsztyn
Dzień dobry Padł nam bezpiecznik przez przepięcie w gniazdku. Chciałam zapytać jaki jest koszt wymiany? Pozdrawiam Marta A.

2021-07-27 Olsztyn
Dzień dobry. Potrzebujemy wymiany dwóch podłużnych lamp w neonie. pytanie o koszt i termin usługi. Pozdrawiam, Przemysław D.

2021-07-08 Olsztyn
Dzień dobry, ile kosztuje wykonanie pomiarów elektrycznych? Chodzi o te robione co 5 lat. Mieszkanie 74 m/kw, 3 sypialnie po 4 gniazdka, salon z kuchnią 14 gniazd, łazienka i przedpokój 5 gniazd.

2021-06-23 Olsztyn
Strzelanie w skrzynce elektrycznej po podłączeniu nowej lodowki

Szukam elektromontera w pobliżu

2021-02-22 Olsztyn, Herberta, Jaroty
Poszukuję dobrego pana montera, który zna się na nietypowym instalowaniu oświetlenia. Chciałbym zamówić montaż lampy na skośnym suficie z czujnikiem ruchu w salonie w domku jednorodzinnym. Wykonujecie takie usługi?

Jaki czas czeka się na zamontowanie instalacji elektrycznej?

2020-12-26 Olsztyn, Elbląska, Nagórki
Piszę w imieniu mojej babci. Mieszka sama w starej kamienicy, a chciałaby wymienić oświetelenie w swoim salonie. W jej imieniu zwracam się do Państwa z pytaniem, czy można byłoby tutaj zamówić montaż żyrandola kryształowego? Jeśli tak to kiedy byłoby to możliwe?

Szukam elektryka 24h

2020-12-10 Olsztyn, Leśna
Co za pechowy dzień... Podczas wiercenia przecinakiem i kłucia ściany trafiłem na kabel, no i niestety mam teraz przecięty przewód. Koniecznie i pilnie potrzebuję doświadczonego fachowca, który przyjechałby w miarę możliwości jak najszybciej i pomógł mi to naprawić. Można liczyć na usługę jeszcze dziś?

Poszukuję pilnie elektryka z uprawnieniami

2020-12-09 Szarych Szeregów, Olsztyn, os. Grunwaldzkie
Posiadam skrzynkę z automatycznymi bezpiecznikami. Za każdym razem, gdy podłączam do jednego gniazdka jakiekolwiek urządzenie, które później próbuję uruchomić, wyskakują mi wszystkie bezpieczniki. Chciałbym wymienić rozdzielnię.

Serwis elektryczny pilnie potrzebny

2020-10-10 Olsztyn, Tuwima, Brzeziny
Przeprowadziliśmy się nowego mieszkania. W kuchni jest już zamontowana szyba nad blatem, a w niej wywiercone jest miejsce na kontakt. Uważam, że jest ono za wysoko, chcemy podłączyć tam czajnik, ale widać wtedy cały kabel. Jestem zainteresowana wymianą gniazdka, demontażem starego i montażem nowego w innym miejscu.

Jaka jest cena za usunięcie awarii?

2020-08-21 Pstrowskiego
Chciałabym się dowiedzieć, ile u was kosztuje przegląd instalacji elektrycznej i zlikwidowanie usterki? Chodzi dokładnie o awarię w postaci wybicia bezpieczników. Robi się tak za każdym razem, gdy chcę podłączyć suszarkę do gniazdka pod lustrem w łazience.

Jaki byłoby koszt za serwis podłączeń elektrycznych?

2020-07-25 Olsztyn, Dajtki
Czy mają państwo u siebie w firmie jakiegoś fachowca, który wiedziałby, co zrobić, gdy w mieszkaniu jest spięcie? Nigdzie nie mogę znaleźć pana, który pomógłby mi za nieduże pieniądze jeszcze dziś.

Dzielnice Olsztyna, w których możesz zamówić elektryka

 1. Brzeziny
 2. Dajtki
 3. Generałów
 4. Grunwaldzkie
 5. Gutkowo
 6. Jaroty
 7. Kętrzyńskiego
 8. Kormoran
 9. Kortowo
 10. Kościuszki
 11. Likusy
 12. Mazurskie
 13. Nad Jeziorem Długim
 14. Nagórki
 15. Pieczewo
 16. Podgrodzie
 17. Podleśna
 18. Pojezierze
 19. Redykajny
 20. Śródmieście
 21. Wojska Polskiego
 22. Zatorze
 23. Zielona Górka

Pogotowie elektryczne wzywamy najczęściej w momencie, kiedy pojawi się problem z prądem. Na szczęście jest strona Naprawek.pl, na której znaleźć można solidnych, rzetelnych oraz uczciwych specjalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi elektryczneOlsztynie. Polecani elektrycy z uprawnieniami bezzwłocznie zajmą się usunięciem każdej awarii, bez względu na stopień trudności.

Z każdej strony otaczają nas urządzenia, które działają na prąd, dlatego, kiedy awarii ulega instalacja elektryczna, jak najszybciej musimy znaleźć wyjście z sytuacji. Jest nim niewątpliwie pomoc wykwalifikowanego fachowca, który znajdzie wyjście z każdej sytuacji i sprawi, że Twoje przyłącze elektryczne znów będzie działać, jak należy. Jego praca to wieloletnie zmagania z rozmaitymi typami awarii, a profesjonalne podejście do klienta jest czymś zupełnie naturalnym. Gdzie go znajdziesz? Gdzie musisz szukać właśnie takiego specjalisty, któremu bez najmniejszego wahania powierzysz pomiary elektryczne, wymianę oświetlenia, gniazdek i każdą inna czynność dotyczącą energii w Twoim domu lub biurze? Odpowiedź na to jest bardzo prosta – Naprawek.pl. Nie musisz już przekopywać całego Internetu porównując oferty rozmaitych techników, o których nic nie wiesz. Najlepsze serwisy elektryczne z Twojego miasta spotkasz w jednym miejscu, podobnie jak opinie na ich temat. Są one gromadzone na zasadzie telefonicznego wywiadu z losowo wybranymi klientami, po to, by ułatwić Ci wybór najlepszego dla Ciebie rozwiązania. A cena? Termin? Ustalisz je indywidualnie i bezpośrednio z wybranym rzez Ciebie wykonawcą. Usługi elektryczne wcale nie muszą się wiązać z wielkim stresem, jeśli powierzysz je komuś do kogo, jak najbardziej pasuje określenie „złota rączka” w tej dziedzinie.

Kortowo, Pieczewo, Nagórki, oraz wszystkie inne dzielnice Olsztyna zawsze znajdują się w zasięgu współpracujących z nami elektryków. Olsztyn to miasto, które na pewno warto zobaczyć, każdy jego zakątek z pewnością ma swój klimat. Jednym z takich miejsc z pewnością jest olsztyńskie planetarium. Ta istniejąca już od czterdziestu lat placówka naukowa, jest jednym z bardziej znanych w Polsce ośrodków badawczych z bogatą ofertą edukacyjną. Obecnie wyposażone w cyfrowy system projekcyjny może zachwycić nawet najwybredniejszego widza dobrą jakością wyświetlanego obrazu. Pod dosyć dużą kopułą obserwatorium można poszybować do samych gwiazd i wygodnie przyjrzeć się procesom na nich zachodzącym. Oczywiście nie tylko planetarium, ale i obserwatorium mieści się w Olsztynie, które również posiada bogatą ofertę dla odwiedzających je turystów. Owa astronomiczna baza naukowa nie powinna nikogo dziwić, wszak sam Mikołaj Kopernik, był mieszkańcem zamku olsztyńskiego i pełnił na nim funkcję administratora.

Miejsc, które można zobaczyć w Olsztynie, jest jeszcze bardzo wiele, a wieczorami to miasto, a zwłaszcza jego pięknie oświetlona starówka również ma swój niepowtarzalny urok. Kiedy w Twoim gniazdku zabraknie prądu, myślisz tylko o tym, by pogotowie elektryczne rozwiązało Twój problem. Serwisy dostępne na Naprawek.pl poradzą sobie z każdą elektryczną awarią równe szybko i możesz im zaufać. Nie pomożemy Ci, jeśli poszukiwany jest przez Ciebie elektryk samochodowy, ale wiedz, że Twoja instalacja może już dziś zostać naprawiona szybko i profesjonalnie. Najlepsi elektrycy z Olsztyna czekają na Twój telefon!

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502