Pogotowie Elektryczne Olsztyn

Usługi Elektryczne Eltek Edmund Weiduszat
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usterka w postaci uszkodzonego przewodu elektrycznego. Jestem zadowolona z interwencji fachowca, który przybył na moje wezwanie od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Usunięcie awarii nie zajęło mu dużo czasu, a efekt końcowy jego pracy był jak najbardziej zadowalający. Polecam gorąco!"
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagły, niespodziewany brak prądu? Konieczność montażu oświetlenia? A może brak napięcia w gniazdku w pokoju? Z tymi i wieloma innymi problemami natury elektrycznej doskonale radzą sobie fachowcy z tego serwisu. W ich ofercie znajdziesz również działania ...
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Ślusarskie oraz Serwis Okien i Drzwi Delta Serwis Ireneusz Polito
5
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Robiłem remont w domu i przez przypadek przeciąłem przewód elektryczny w ścianie. Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym, by zasięgnąć pomocy w tym zakresie i jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Profesjonalnie, szybko i przede wszystkim niedrogo. Obawiałem się, że zapłacę dużo więcej. Jak najbardziej polecam! Nie będziecie zawiedzeni."
Wybrane zlecenia

2021-09-09 Generałów
Szukam elektryka 24h! Podczas remontu ulicy jeden z pracowników przez nieuwagę spowodował usterkę elektryczną, doszło do przecięcia przewodu. Nie ukrywam, że sytuacja jest naprawdę poważna i niezbędna jest natychmiastowa pomoc fachowca. Kiedy najwcześniej moglibyście Nas wesprzeć?

2021-09-05 Śródmieście, Olsztyn
Witam serdecznie. Prowadzę lokal gastronomiczny w centrum. Dzisiaj podczas przygotowywania posiłków dla gości doszło do przepalenia kabla i niestety spowodowało to lawinę usterek elektrycznych. Wiem, że godzina jest już późna, ale słyszałam, że Wasze pogotowie elektryczne działa 24/7! Czy to prawda? Podjedziecie z pomocą?

2021-08-09 Kościuszki
Witam, w naszym biurze padła serwerownia. Poprzepalane są przewody zasilające i nie możemy samodzielnie naprawić usterki. Potrzebuję pilnie, najlepiej pogotowia elektrycznego, pracującego 24h na dobę. Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi, gdyż nie chcemy stracić cennych klientów.

2021-07-08 Dajtki, Olsztyn
Firma od usuwania awarii elektrycznych potrzebna jak najszybciej! Nie mam prądu w całym domu, chyba któryś z przewodów został uszkodzony, bo usterka wygląda na dość poważną. Wszystko wysiadło w jednej chwilii i nie mogłam nic zrobić. Czy mogę liczyć na Waszą błyskawiczną pomoc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502