Instalacje Elektryczne Gorzów Wlkp

Usługi Elektryczne El Partner Andrzej Tyszer
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Wykonanie instalacji elektrycznej w wykonaniu tego elektryka oceniam bardzo pozytywnie. Pan był bardzo kompetentny, a projekt w jego wydaniu został od samego początku do końca zrealizowany bardzo profesjonalnie. Na docenienie zasługuje również wysoka kultura osobista fachowca i życzliwe podejście do klienta. Polecam i na pewno skorzystam jego oferty ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba!"
Elektryk Elektro Instal Gracjan Ilkowski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na znalezieniu kompetentnego fachowca, któremu mógłbym powierzyć montaż skrzynki z bezpiecznikami. Zadzwoniłem do tego serwisu elektrycznego, zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie i szczerze nie żałuję swojej decyzji. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami. Martwiłem się, ile będzie kosztowała ta usługa, ale cena koniec końców okazała się przystępna."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje montaż instalacji elektrycznej?

Nowy Dwór, Gorzów Wlkp
Chciałabym w trybie pilnym umówić wizytę lokalnego elektryka, który mógłby dokonać przeglądu mojej około dziesięcioletniej instalacji. Mam podejrzenia, że trzeba będzie zainstalować zupełnie nową, gdyż ta już naprawdę nie domaga. Mogę liczyć na pomoc któregoś z Waszych profesjonalnych zespołów naprawczych?

Ile kosztuje montaż skrzynki z bezpiecznikami w domu?

Chwalęcice, Gorzów Wlkp
Od wczorajszego poranka już trzy razy wyskoczyły mi korki w mieszkaniu! Wydaje mi się, że to musi być problem z bezpiecznikami. Nie znam się na tym, dlatego potrzebuję wsparcia jakiegoś doświadczonego elektryka z okolicy. Proszę o pomoc oraz szybką interwencję serwisu elektrycznego.

Na już montaż instalacji elektrycznej

Wawrów, Gorzów Wlkp
Witam. Pilnie porzebuje na już doświadczonego elektryka, który sprawdziłby sprawność instalacji elektrycznej w moim domku na działce. Domek jest dość spory a ja nie znam się na elektryce. Często zdarza się, że światło w łazience lub przedpokoju gaśnie. Gdy oglądamy z rodziną telewizję co jakiś czas znika obraz i telewizor wyłącza się. Nie wiem co jest przyczyną. Bardzo proszę o pilny kontakt z państwa strony.

Fachowe instalacje elektryczne

Wieprzyce
Dzień dobry. W niektórych gniazdkach w moim domu nie ma prądu jest dość uciążliwe. Problem pojawił się niedawno bo jakieś 2 tygodnie temu. Szukałem przyczyny ale niestety bezskutecznie. Poszukuję najlepiej doświadczonego fachowca- elektryka, który sprawdził by całą instalację elektryczną. Proszę też o podanie jaki jest szacunkowy koszt wykonania takiej usługi.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502