Pranie Wykładzin Tychy

Mamy dostępnych 3 specjalistów od czyszczenia wykładzin w Tychach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Wykładzin Tychy
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Czyszczenie wykładzin przebiegło sprawnie i dokładnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy, telefon do kontaktu zapisujemy. Usługa na miejscu wykonana została od ręki, a pracownicy byli bardzo mili."
Śródmieście, Tychy
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Wykładzin Tychy
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dzień dobry. Tydzień temu byli u mnie fachowcy z tego serwisu, zadzwoniłem po nich bo miałem do usunięcia plamy z wykładziny, z czasem nazbierało się ich dość sporo i tak ogólnie to wykładzina była już nieczysta i wymagała odświeżenia by już nie straszyła swoim wyglądem. Fachowcy stawili się o umówionej godzinie, a praca bardzo sprawnie im poszła. Jestem zadowolony z ich usług."
Czułów
Pytania od klientów

01.09.2021
Mam w posiadaniu nieczystą wykładzinę. Szukam firmy, która podjęłaby się czyszczenia tej wykładziny w jak najkrótszym czasie. wykładzina z dnia na dzień wygląda coraz bardziej nieestetycznie i zależy mi na skutecznym i rzetelnym działaniu. Chciałabym aby Państwa serwis mi pomógł, gdyż słyszałam, że jest to jeen z lepszych serwisów w okolicy.

26.07.2021
Porzebuję fachowca do usunięcia plam z wykładziny w szybkim czasie, ponieważ są na nim plamy od wina. W sobotę mam gości z południa Polski, dlatego zaeży mi na czasie, ponieważ wygląda to nieestetycznie. Proszę Wasz serwis gorąco o pomoc. Mam nadzieję, że z Wami się uda rozwiązać problem, szybko, tanio i skutecznie.

22.07.2021
Potrzebuję serwisanta, który podjąłby się wyprania brudnej wykładziny w moim domu. Ostatnimi czasy, w naszej okolicy były powodzie, wykładzina bardzo się pobrudziła, a szkoda mi ją wyrzucać, ponieważ moja mama mi ją podarowała w prezencie. Dodatkowo w związku z powodziami mamy inne wydatki na rzeczy niezbędne do życia. Bardzo proszę o pomoc, mam masę zmartwień, związane z powodzią.

19.07.2021
Poszukuję serwisu, który usunąłby plamy od błota, ponieważ mój pies po deszczu naniósł tego błota tyle, że naprawdę ciężko mi to usunąć. Nie wiem co robić, a jestem kobietą w podeszłym wieku. Proszę Państwa serdecznie o pomoc.

Dzielnice Tych, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Czułów
 2. Glinka
 3. Jaroszowice
 4. Mąkołowiec
 5. Nowe Tychy
 6. Stare Tychy
 7. Osiedle A
 8. Osiedle B
 9. Wygorzele
 10. Zwierzyniec
 11. Paprocany
 12. Radziejówka
 13. Suble
 14. Śródmieście
 15. Urbanowice
 16. Wartogłowiec
 17. Wilkowyje
 18. Zawiść
 19. Żwaków

Jeśli czeka Cię gruntowne sprzątanie, czyszczenie dywanów lub pranie tapicerki najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy firm, które zajmują się tego rodzaju działalnością. Dzięki tej możliwości zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Samodzielne czyszczenie może przynieść zdecydowanie więcej strat niż korzyści.

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć profesjonalistów, wejdź na stronę Naprawek i wybierz zakład z Twojego miasta lub okolicy. Możesz mieć pewność, że każda usługa zostanie profesjonalnie zrealizowana, dzięki czemu będziesz spokojny o zdrowie swoich domowników.

Wykładzinadywany to elementy wyposażenia, które bardzo szybko ulegają zabrudzeniom. Zwykły, domowy odkurzacz może nie wystarczyć – usunie zabrudzenia tylko z zewnętrznej powierzchni.

Roztocza kurzu, które gromadzą się na wszystkich przedmiotach codziennego użytku, podobnie jak pleśń, bakterie, sierść są silnie oddziałującymi alergenami. Ich systematyczne usuwanie powinno wejść w nawyk każdemu, komu zależy na przebywaniu w czystych pomieszczeniach.

Świetnie sprawdzi się w tym przypadku parowe pranie wykładziny. Działanie dezynfekujące wspomnianej metody ma swoje szczególne zastosowanie w miejscach, w których przebywają dzieci. Gorąca para wodna skutecznie likwiduje wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Dzięki niej możliwe jest również usuwanie uporczywych plam z tapicerki – cząsteczki brudu są rozbijane i wciągane do specjalnego odkurzacza.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki najlepiej zlecić profesjonalistom. Możesz im zaufać – dzięki znajomości najlepszych metod sprawnie odświeżą wszystkie przedmioty. Korzystanie z odświeżaczy powietrza pomoże jedynie na chwilę – nie trać czasu i pieniędzy – zgłoś się do specjalistów oferujących tego rodzaju usługi.  

Czyszczenie mebli skórzanych należy wykonywać nie tylko regularnie, ale co równie ważne tylko z użyciem środków przeznaczonych do tego rodzaju surowca. Konserwacja mebli skórzanych odgrywać będzie kluczową rolę – dzięki niej będą znacznie dłużej służyły Tobie i rodzinie.

Jeśli mebel nie prezentuje się najlepiej, warto skorzystać z opcji renowacji skóry. Zabiegi te pomogą odnowić surowiec, a Ty nie będziesz zmuszony do zakupu nowych mebli, na które musiałbyś przeznaczyć znaczną ilość gotówki. Podobnym zabiegom poddaje się również inne przedmioty codziennego użytku – może to być zabytkowy fotel, czy komoda, które lata świetności mają dawno za sobą. Umieszczenie odnowionych starych mebli w nowoczesnym wnętrzu sprawi, że stanie się ono nieszablonowe, przez co zdecydowanie bardziej interesujące.

Kompleksowe czyszczenie, usuwanie plam z dywanu, neutralizacja zapachów w wykładzinie – to tylko przykładowe zlecenia, które realizowane są przez zakłady zajmujące się porządkowaniem domów lub innych pomieszczeń. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia firm piorących tapicerki oraz specjalistów oferujących szereg innych usług. Warto wiedzieć, że ich koszt oraz termin ustalany jest zawsze podczas rozmowy z pracownikiem wybranego zakładu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502