Pranie Dywanów Tychy

Mamy dostępnych 4 specjalistów od czyszczenia dywanów w Tychach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo dobra obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta oraz do pracy. Usuwanie plam z dywanów przebiegło szybko i solidnie, a wykonawca okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. W biurze zjawił się punktualnie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, odpowiednio przygotowany. Polecam za fachowość, solidność, sumienność oraz atrakcyjny cennik usług. Telefon zapisuję. "
Wygorzele
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Dywanów Tychy
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Plama na naszym dywanie była wielka i czerwona, a to wszystko przez wylane wino. Jak tylko lampka wylądowała na podłodze to od razu wzięliśmy się za mycie razem z żoną, niestety nie mogliśmy jej się pozbyć całkowicie. Udało to się jednak panu serwisantowi z tej firmy, któremu bardzo serdecznie dziękujemy."
Urbanowice
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Tychy
Sprawdź szczegóły
Niespodziewana wizyta znajomych, którą masz w perspektywie, przypomniała Ci o konieczności wyprania dywanu leżącego w salonie? Nie przejmuj się – ten serwis wszystko wykona za Ciebie! To firma z wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą teoretyczną ...
Wybrane pytania od klientów
Tychy 19.01.2022
Dywan typu shaggy 120x170, kurz, na domiar złego na dywan załatwił się kot ????
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Dywanów Tychy
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Pranie parowe dywanów przebiegło szybko i sumiennie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, która była pilna i na pewno będziemy korzystać z ich wsparcia w przyszłości. Telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość, bo lepszych fachowców okolicy na pewno nie znajdziemy."
Wilkowyje
Pytania od klientów

09.09.2021
Dzień dobry. Zwracamy się do państwa z ogromną prośbą o jak najszybsze wypranie dywanu ślubnego. Jest on w kolorze brudnej bieli o długości 30 m. Niestety zawiedliśmy się na firmie, z którą współpracowaliśmy wiele lat, nie dość, że uszkodziła nam dywan to jeszcze oddała nam go niedomytego. Szukamy teraz innego fachowca, z którym moglibyśmy nawiązać dłuższą współpracę.

07.08.2021
Jaki długi czas zajęłoby Wam kompleksowe wypranie brudnego dywanu, który pobrudził pies swoimi zabłoconymi łapami? Nie wiem, co to za błoto było, ale nie chce zupełnie zejść z dywanu, chociaż próbowałam już je zmyć na kilka sposobów. Konieczna jest wizyta specjalisty.

15.07.2021
Witam! Proszę o pomoc! Dzieci pobrudziły mój dywan w salonie. Po szkole chciały właśnie w tym pomieszczeniu zdrobić zdanie z plastyki. Namalowały farbkami piękne prace, niestety plamy są także na jasnym dywanie syntetycznym. Nie jest to duży dywan, mogłabym go do państwa podwieźć, jeśli byłaby taka potrzeba. Pytanie tylko kiedy?

27.06.2021
Posiadam w domu piękny dywan tak zwany klimek przywiezony z Azji kilka lat temu. Powiem szczerze, że od zawsze miałam słabość do takich dekoracyjnych tkanin, szczególnie z osnowy wełnianej. Jest to nietypowy, rzadki okaz, niestety od wczoraj ten dywan jest także nieczysty. Czy mogłabym zamówić czyszczenie na jutro?

Dzielnice Tych, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Czułów
 2. Glinka
 3. Jaroszowice
 4. Mąkołowiec
 5. Nowe Tychy
 6. Stare Tychy
 7. Osiedle A
 8. Osiedle B
 9. Wygorzele
 10. Zwierzyniec
 11. Paprocany
 12. Radziejówka
 13. Suble
 14. Śródmieście
 15. Urbanowice
 16. Wartogłowiec
 17. Wilkowyje
 18. Zawiść
 19. Żwaków

Jeśli czeka Cię gruntowne sprzątanie, czyszczenie dywanów lub pranie tapicerki najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy firm, które zajmują się tego rodzaju działalnością. Dzięki tej możliwości zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Samodzielne czyszczenie może przynieść zdecydowanie więcej strat niż korzyści.

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć profesjonalistów, wejdź na stronę Naprawek i wybierz zakład z Twojego miasta lub okolicy. Możesz mieć pewność, że każda usługa zostanie profesjonalnie zrealizowana, dzięki czemu będziesz spokojny o zdrowie swoich domowników.

Wykładzinadywany to elementy wyposażenia, które bardzo szybko ulegają zabrudzeniom. Zwykły, domowy odkurzacz może nie wystarczyć – usunie zabrudzenia tylko z zewnętrznej powierzchni.

Roztocza kurzu, które gromadzą się na wszystkich przedmiotach codziennego użytku, podobnie jak pleśń, bakterie, sierść są silnie oddziałującymi alergenami. Ich systematyczne usuwanie powinno wejść w nawyk każdemu, komu zależy na przebywaniu w czystych pomieszczeniach.

Świetnie sprawdzi się w tym przypadku parowe pranie wykładziny. Działanie dezynfekujące wspomnianej metody ma swoje szczególne zastosowanie w miejscach, w których przebywają dzieci. Gorąca para wodna skutecznie likwiduje wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Dzięki niej możliwe jest również usuwanie uporczywych plam z tapicerki – cząsteczki brudu są rozbijane i wciągane do specjalnego odkurzacza.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki najlepiej zlecić profesjonalistom. Możesz im zaufać – dzięki znajomości najlepszych metod sprawnie odświeżą wszystkie przedmioty. Korzystanie z odświeżaczy powietrza pomoże jedynie na chwilę – nie trać czasu i pieniędzy – zgłoś się do specjalistów oferujących tego rodzaju usługi.  

Czyszczenie mebli skórzanych należy wykonywać nie tylko regularnie, ale co równie ważne tylko z użyciem środków przeznaczonych do tego rodzaju surowca. Konserwacja mebli skórzanych odgrywać będzie kluczową rolę – dzięki niej będą znacznie dłużej służyły Tobie i rodzinie.

Jeśli mebel nie prezentuje się najlepiej, warto skorzystać z opcji renowacji skóry. Zabiegi te pomogą odnowić surowiec, a Ty nie będziesz zmuszony do zakupu nowych mebli, na które musiałbyś przeznaczyć znaczną ilość gotówki. Podobnym zabiegom poddaje się również inne przedmioty codziennego użytku – może to być zabytkowy fotel, czy komoda, które lata świetności mają dawno za sobą. Umieszczenie odnowionych starych mebli w nowoczesnym wnętrzu sprawi, że stanie się ono nieszablonowe, przez co zdecydowanie bardziej interesujące.

Kompleksowe czyszczenie, usuwanie plam z dywanu, neutralizacja zapachów w wykładzinie – to tylko przykładowe zlecenia, które realizowane są przez zakłady zajmujące się porządkowaniem domów lub innych pomieszczeń. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia firm piorących tapicerki oraz specjalistów oferujących szereg innych usług. Warto wiedzieć, że ich koszt oraz termin ustalany jest zawsze podczas rozmowy z pracownikiem wybranego zakładu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502