Pranie Wykładzin Świdnica

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia wykładzin w Świdnicy
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin Świdnica
Sprawdź szczegóły
Opinia
"W tym serwisie zamawiałem czyszczenie wykładzin, ponieważ nie mogłem jej domyć. Myślałem, że tak niedomytej wykładziny nikt nie da rady wyczyścić, natomiast pomyliłem się, ponieważ Wasz serwis sprostał zadaniu. Cieszę się, że nawiązałem współpracę z tym serwisem, ponieważ jest skuteczny, bezproblemowy, szybki w swym działaniu i przede wszystkim tanim."
Osiedle Zawiszów, Świdnica
Pytania od klientów

05.09.2021
Szukując się na uroczystość weselną, w pośpiechu rozlałam lakier do paznokci na wykladzinę. Piszę z zapytaniem, ponieważ chciałabym się dowiedzieć, czy podjęliby się Państwo usunięcia tych plam z wykładziny? Czy taka plama od lakieru do paznokci w ogóle zejdzie? Proszę o pilny kontatk z Państwa storny, ponieważ zależy mi na czasie a jak mój mąż zobaczy te plamy to będzie bardzo zły.

06.07.2021
Wczoraj, szykując się na wieczorne wyjście do klubu, w pośpiechu upuściłam czerwoną szminkę. Czy wspomniana plama od szminki zejdzie? Czy koszt takiej usługi sporo kosztuje? Jestem nieco zaniepokojona, ponieważ mój mąż nie lubi, gdy maluję się w pokoju, a ostatniego wieczoru tak zrobiłam. Czekam na informację z Państwa strony, mam nadzieję, że spotkam się ze zrozumieniem.

Dzielnice Świdnicy, w których możesz zamówić usługę prania dywanów i tapicerki

  1. Kraszowice
  2. Os. Kolonia
  3. Os. Młodych
  4. Os. Piastów
  5. Os. Słowiańskie
  6. Os. Zarzecze
  7. Os. Zawiszów
  8. Os. Zwierzynieckie
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502