Pranie Wykładzin Świdnica

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"W tym serwisie zamawiałem czyszczenie wykładzin, ponieważ nie mogłem jej domyć. Myślałem, że tak niedomytej wykładziny nikt nie da rady wyczyścić, natomiast pomyliłem się, ponieważ Wasz serwis sprostał zadaniu. Cieszę się, że nawiązałem współpracę z tym serwisem, ponieważ jest skuteczny, bezproblemowy, szybki w swym działaniu i przede wszystkim tanim."
Serwis będzie dostępny od dnia 19.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Świdnica
Szukując się na uroczystość weselną, w pośpiechu rozlałam lakier do paznokci na wykladzinę. Piszę z zapytaniem, ponieważ chciałabym się dowiedzieć, czy podjęliby się Państwo usunięcia tych plam z wykładziny? Czy taka plama od lakieru do paznokci w ogóle zejdzie? Proszę o pilny kontatk z Państwa storny, ponieważ zależy mi na czasie a jak mój mąż zobaczy te plamy to będzie bardzo zły.

Osiedle Słowiańskie
Wczoraj, szykując się na wieczorne wyjście do klubu, w pośpiechu upuściłam czerwoną szminkę. Czy wspomniana plama od szminki zejdzie? Czy koszt takiej usługi sporo kosztuje? Jestem nieco zaniepokojona, ponieważ mój mąż nie lubi, gdy maluję się w pokoju, a ostatniego wieczoru tak zrobiłam. Czekam na informację z Państwa strony, mam nadzieję, że spotkam się ze zrozumieniem.

Dzielnice Świdnicy, w których możesz zamówić usługę prania dywanów i tapicerki

  1. Kraszowice
  2. Os. Kolonia
  3. Os. Młodych
  4. Os. Piastów
  5. Os. Słowiańskie
  6. Os. Zarzecze
  7. Os. Zawiszów
  8. Os. Zwierzynieckie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502