Pranie Tapicerki Świdnica

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł powierzyliśmy tej firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy oraz z krótkiego czasu oczekiwania. Pan pracę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, do tego miał przystępne ceny. Warto również wspomnieć, że firma była nie z polecenia, więc mieliśmy ogromne szczęście, ze trafiliśmy na uczciwych oraz solidnych wykonawców. Polecamy."
Świdnica
Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa czyszczenia kanapy wykonana została kompleksowo, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Robota nie kosztowała nas majątku, cena była przystępna, a efekt końcowy satysfakcjonujący. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać usługi tego Pana naszym znajomym w potrzebie."
Świdnica
Wybrane zlecenia

2021-07-02 Osiedle Młodych, Świdnica
Witam serdecznie. Poszukuję profesjonalnej firmy, któa zajmuje się praniem wypoczynku. Była u mnie siostra z dziećmi. Niestety tak się rozszalały że na całym wypoczynku mam plamy od soku. Potrzebuję pilnej usługi bo wszystko zaczyna się kleić. Czy mogę liczyć na pilną usługę? Jakie będą koszty pozbycia się plam? Zgóry dziękuję za priorytetowe optraktowanie mojej sprawy.

2021-06-22 Osiedle Zawiszów, Świdnica
Na jutro potrzebuje kogoś od usuwania plam z tapicerki. Jest to pilna sprawa bo pojutrze mam uroczystość rodzinną a na kanapie pojawiła się wielka plama. Nie wiem skąd się wzięła bo oczywiście nikt z domowników się nie przyzna. Czy mogę liczyć na pomoc? Jaki będzie koszt priorytetowego usunięcia plamy? Bardzo proszę o pilną informację czy dacie radę jutro przyjechać.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502