Pranie Tapicerki Świdnica

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.9
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł powierzyliśmy tej firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy oraz z krótkiego czasu oczekiwania. Pan pracę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, do tego miał przystępne ceny. Warto również wspomnieć, że firma była nie z polecenia, więc mieliśmy ogromne szczęście, ze trafiliśmy na uczciwych oraz solidnych wykonawców. Polecamy."
P.H.U. ŁUKASZ JANIAK
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

P.H.U. ŁUKASZ JANIAK

Pranie Tapicerki Świdnica
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa czyszczenia kanapy wykonana została kompleksowo, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Robota nie kosztowała nas majątku, cena była przystępna, a efekt końcowy satysfakcjonujący. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać usługi tego Pana naszym znajomym w potrzebie."
Wybrane zlecenia

Osiedle Zarzecze
Witam serdecznie. Poszukuję profesjonalnej firmy, któa zajmuje się praniem wypoczynku. Była u mnie siostra z dziećmi. Niestety tak się rozszalały że na całym wypoczynku mam plamy od soku. Potrzebuję pilnej usługi bo wszystko zaczyna się kleić. Czy mogę liczyć na pilną usługę? Jakie będą koszty pozbycia się plam? Zgóry dziękuję za priorytetowe optraktowanie mojej sprawy.

Osiedle Piastów
Na jutro potrzebuje kogoś od usuwania plam z tapicerki. Jest to pilna sprawa bo pojutrze mam uroczystość rodzinną a na kanapie pojawiła się wielka plama. Nie wiem skąd się wzięła bo oczywiście nikt z domowników się nie przyzna. Czy mogę liczyć na pomoc? Jaki będzie koszt priorytetowego usunięcia plamy? Bardzo proszę o pilną informację czy dacie radę jutro przyjechać.

Dzielnice Świdnicy, w których możesz zamówić usługę prania dywanów i tapicerki

  1. Kraszowice
  2. Os. Kolonia
  3. Os. Młodych
  4. Os. Piastów
  5. Os. Słowiańskie
  6. Os. Zarzecze
  7. Os. Zawiszów
  8. Os. Zwierzynieckie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502