Pranie Wykładzin Siemianowice Śląskie

Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Podczas ostatniej ulewy, moje dzieci pobrudziły mi w domu wykładzinę błotem, nie zdążyłam zdjąć im kaloszy i dzieciaki wbiegły mi do salonu. Plamy zaprałam ale wykłądzina wciąż pozostawała niedomyta. Więc zgłosiłam się po pomoc do tej firmy i udało mi się umówić na czyszczenie a i nawet termin nie był odległy. Odczucia po wizycie mam raczej pozytywne, polecam!"
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Sprawczynią całego zamieszania była moja dziewczyna, która wylała kieliszek wina na nasz dywan w pokoju. Plama była jak na złość czerwona dosyć sporych rozmiarów. Baliśmy się, że nie da się tego sprać i że dywan będzie już do wyrzucenia, na szczęście pomógł nam pan od prania wykładzin, który wiedział, jak dokładnie pozbyć się tej plamy. Wyprał go tak dobrze, że nawet nie pamiętamy już, w którym miejscu to wino zostało wylane."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zamówiłem dwa dni temu pranie wykładzin przez tą firmę z dojazdem do mojego mieszkania, serwisant zjawił się o wcześniej ustalonej godzinie bardzo sprawnie wykonał usługę. Wykładzina która wcześniej była poplamiona jest czyściutka i wygląda prawie jak nowa. Moje mieszkanie prezentuje się teraz znacznie lepiej."

Dzielnice Siemianowic Śląskich, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Centrum
  2. Michałkowice
  3. Bańgów
  4. Przełajka
  5. Bytków
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502