Pranie Tapicerki Siemianowice Śląskie

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z czyszczeniem tapicerki domowej panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali odpowiedzialne, a cennik zaproponowali nam bardzo atrakcyjny. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać ich rzetelne i niedrogie usługi znajomym i rodzinie w potrzebie. Dzięki ich pracy nasza tapicerka nabrała drugiego życia. Dziękujemy za świetnie wykonaną usługę."
Siemianowice Śląskie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie wypoczynku powierzyliśmy tej firmie i złego słowa nie możemy powiedzieć na tych wykonawców. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowali nam przystępny cennik, który nie odbił się znacząco na naszym domowym budżecie. Serdecznie polecamy!!!"
Siemianowice Śląskie
Wybrane zlecenia

2021-09-25 Siemianowice Śląskie
Dzień dobry. Czy zamujecie się usuwaniem plam od tłuszczu z kanapy? Moja nastoletnia córka upodobała sobie jedzenie obiadów na kanapie i nie mogło to się skończyć inaczej jak zrzuceniem mięsa. Jest to jasna tapicerka i plama mimo czyszczenia nie zeszła. Czy będziecie w stanie mi pomóc? Jaki będzie koszt czyszczenia?

2021-08-09 Siemianowice Śląskie
Witam, poszukuję kogoś, kto zajmie się praniem wypoczynku u moich rodziców. Mają bardzo mocno zabrudzoną tapicerkę a sami są już starszymi ludźmi i nie poradzą sobie z tym sami. Kiedy byście mieli wolny termin, żeby podjechać i wyczyścić wypoczynek? Bardzo proszę o informację odnośnie kosztów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzielnice Siemianowic Śląskich, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Centrum
  2. Michałkowice
  3. Bańgów
  4. Przełajka
  5. Bytków
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502