Pranie Wykładzin Siedlce

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Siedlce
Pytania od klientów

20.08.2021
Wtam Państwa serdecznie. Kontaktuję się, ponieważ znalazłem Waszą reklamę na stronie internetowej. Jest tam napisane, że zajmujecie się Państwo czyszczeniem i odnawianiem wykładzin różnych rodzajów. Czy jest to prawdą? Mam w przedpokoju kremowy dywan, który z biegiem czasu zmienił się w szary i bardzo się zabrudził. Co więcej widnieje na nim ogromna plama od błota. Pomożecie?

08.08.2021
Czy jest u Was możliwość wyczyszczenia wykładziny dość sporych gabarytów? Pytam, ponieważ wiem, że nie wszystkie serwisy się tego podejmują, a ja na mojej wykładzinie mam ogromną plamę od różowej farby. Wygląda to naprawdę tragicznie. Poszukuję kogoś, kto podejmie się usunięcia tych zabrudzeń. Mogę na Was liczyć?

13.07.2021
Dziś mój pies wlaciał cały w błocie do domu, i na mojej wykładzinie pojawiły się liczne plamy od błota. Chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa by jeszcze dziś ktoś z serwisu do mnie przyjechał i wyczyścił moją wykładzinę? Bardzo mi zależy by czyszczenie odbyło się jak najszybciej zanim rozniesie mi się to po całym domu.

09.06.2021
Dzień dobry, kontaktuje się ponieważ chciałbym się dowiedzieć ile wyniesie wypranie wykładziny w trzech pokojach w mieszkaniu w centrum miasta? Na jednej z tych trzech wykładzin jest plama po lakierze do paznokci- Czy również tą plamę da się usunąć?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063