Pranie Dywanów Siedlce

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Siedlce.
Pytania od klientów

24.08.2021
Witam, mam do Was takie zapytnie odnośnie prania dywanu. Malowaliśmy z mężem pokój, naszą sypailnie, gdyż kiedyś bardzo podobały mi się białe ściany, a teraz czułam się jak w szpitalu w tej bieli. Do rzeczy, spadło nam teoche kropel na dywan farby i zrobila się na środku też taka jedna duża. Jaki jest koszt pozbycia się jej?

17.08.2021
Witam serdecznie. Chciałam się dopytać ile wyniesie mnie pranie parowe dywanów? Posiadam do odświeżenia trzy niewielkie sztuki. Czytałam w Internecie, że jest to jeden z najlepszych sposobów czyszczenia? Kiedy najwcześniej możecie mi zaoferować tę usługę? Proszę o informację.

17.08.2021
Wypranie dywanu shaggy to nie lada zadanie dla zwykłego człowieka. Ostatnio zauważyłam na nim plamy od tłuszczu wielkości bochenka chleba. Pewnie dzieciaki albo niezdarny mąż sprawiły mi taką niespodziankę. Tak czy owak pranie dywanów jest w tym przypadku rzeczą priorytetową. Ktoś korzystał może z usługi prania dywanów i może kogoś polecić?

02.07.2021
Czy oferujecie Państwo pranie dywanów u klienta w domu? Czy wykonujecie czyszczenie dywanów jedynie w swoim zakładzie? Przeprowadziłam się do wynajmowanego mieszkania i zauważyłam, że dywany są na tyle nieczyste, że niezbędne bedzie ich odświeżenie. Możecie pomóc?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063