Pranie Wykładzin Rzeszów

Mamy dostępnych 2 specjalistów od czyszczenia wykładzin w Rzeszowie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Piobea Beata Maciejewska
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Piobea Beata Maciejewska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin Rzeszów
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Witam serdecznie. Wczoraj miałam w domu pranie wykładzin przez ten serwis, wykładzina była dość mocno zanieczyszczona bo dzieci pobrudziły wykładzinę farbkami plakatowymi i to dosłownie całą. Wszystko zostało doprane i na wykładzinie nie ma po tych nieszczęsnych farbach śladu. Jeszcze raz bardzo dziękuję;)"
Zalesie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Tapicerek i Wykładzin Piotr Kęsy
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Tapicerek i Wykładzin Piotr Kęsy

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Wykładzin Rzeszów
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Na wykładzinie miałam dwie plamy od wina, nie chciałam sama ich prać bo słyszałam że źle dobranym środkiem piorącym mogę uszkodzić wykładzinę a tego bardzo nie chciałam. Zadzwoniłam więc po fachowca z tej firmy, wolny termin znalazł się dość szybko bardzo mnie to ucieszyło bo plamy bardzo szpeciły moje mieszkanie. Wykładzina została wyprana tak jak się należy. Pozdrawiam serdecznie."
Pobitno , Rzeszów
Usługi Prania Dywanów i Tapicerki oraz Czyszczenia Kostki Brukowej i Elewacji Alladyn Danuta Partyka
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Moje dzieci teraz gdy nie chodzą do szkoły i mają więcej wolnego czasu, to coraz to częściej robią mi psikusy. W poniedziałek na przykład pobrudziły wykładzinę w swoim pokoju zabaw, porysowały na niej szlaczki pastelami. Zamówiłam więc usługę usuwania plam z wykładziny w tym serwisie i muszę przyznać że z wykonanej przez fachowców pracy jestem zadowolona. Wszystko zostało doprane a po pastelach nie ma śladu."
Słocina, Rzeszów
Pytania od klientów

27.08.2021
Dzień dobry, jestem właścicielką małego prywatnego przedszkola. Bardzo zwracam uwagę na zachowanie czystości, zwłaszcza jeśli chodzi o podłogi, bo jak wiadomo to ulubione miejsce dzieci. Chciałabym zamówić pranie wykładzin, niektóre są pobrudzone, inne wymagają tylko odświeżenia. Realizują Państwo takie zlecenia?

19.08.2021
Szukam fachowca, który doczyści mi wykładzinę z plam od soku. Niestety jak się ma dzieci to takie wypadki są codziennością. Proszę o odzew od specjalisty w tym temacie w naszym mieście.

16.08.2021
Chciałabym poznać terminarz w Państwa firmie by zaplanować pranie zabrudzonej wykładziny w naszym biurze. Najlepiej w weekend, jeśli wtedy pracujecie, bo my mamy zamknięte, więc będzie można na spokojnie zająć się wykładziną i zrealizować to zlecenie.

30.07.2021
Żona wyjechała z dzieciakami na tydzień do rodziców na wieś, a ja postanowiłem w tym czasie miło ją zaskoczyć i naprawić usterki, o których zawsze mi przypominała. Myślę też, że będzie zadowolona jeśli po powrocie w domu będzie czysto, więc chciałbym zamówić wizytę firmy piorącej wykładziny, zwłaszcza tej w salonie i sypialni, bo jest troche plam do usunięcia. Ktoś coś poleci?

14.07.2021
Witam serdecznie. Szukam firmy, która upierze wykładziny w przedszkolu w Kolbuszowej, Łańcucie, Głogowie Małopolskim i Majdanie Krolewskim. Mamy 25 sal, około 20/25 m 2 w każdej sali. Czy jest możliwość takiej usługi w państwa firmie. Przedszkole mamy zamknięte w terminie od 26.07 do 06.08. Pozdrawiam serdecznie Ewelina

Dzielnice Rzeszowa, w których możesz zamówić usługę prania dywanów i tapicerki

 1. Baranówka
 2. Biała
 3. Budziwój
 4. Bzianka
 5. Drabinianka
 6. Miłocin
 7. Nowe Miasto
 8. Pobitno
 9. Przybyszówka
 10. Załęże
 11. Zwierzyca
 12. Zalesie
 13. Wilkowyja
 14. Śródmieście
 15. Staroniwa
 16. Ruska Wieś
 17. Słocina
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502