Pranie Dywanów Rzeszów

Usługi Prania Dywanów i Tapicerki oraz Czyszczenia Kostki Brukowej i Elewacji Alladyn Danuta Partyka
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z praniem dywanów z krótkim włosiem panowie poradzili sobie świetnie. Generalnie nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do wykonanej przez specjalistów pracy. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a wykonawcy zaproponowali atrakcyjną cenę z dojazdem. Polecamy za profesjonalizm, komunikatywność i skuteczność."
Wybrane zlecenia

2021-09-20 Przybyszówka
Dzień dobry. Szukam w okolicy profesjonalnego serwisu od prania dywanów typu shaggy. Syn wpadł na genialny pomysł że nasmaruje rower w swoim pokoju na dywanie zamiast w garażu. Jak można się było tego spodzewać powstała plama od smaru. Czy jesteście w stanie pozbyć się takiej plamy? Jaki jest koszt usuwania? Bardzo proszę o odpowiedź.

2021-08-30 Staromieście , Rzeszów
Dzień dobry. Mam remont w mieszkaniu, który powoli zaczyna dobiegać końca. Wyjęłam dzisiaj dywan i zobaczyłam że jest nieczysty. Stwierdziłam, że zanim go rozłoże to muszę go dać najpierw do czyszczenia. Generalnie jest on mocno zakurzony. Czy świadczycie takie usługi? Czy trzeba go do Państwa przywieźć czy sami przyjeżdżacie po odbiór. W domu niestety nie mam warunków żeby go wyprać.

2021-08-30 Franciszka Kotuli 
Na jutro potrzebowałabym specjalistę od usuwania plam od soku z wykładziny. Córka dostała szklankę soku i nieopatrznie ją wylała. Wytarłam ją do sucha ale czuję że dalej się klei. Kiedy mógłby ktoś przyjechać z pomocą? Czy drogie jest takie czyszczenie wykładziny? Czekam z niecierpliwością na kontakt.

2021-06-28 Krakowska – Południe, Rzeszów
Potrzebuję pilnie usługi prania dywanu. Podczas naszej nieobecności pies pobrudził dywan. Zrobił sobie ucztę w śmietniku. Powyciągał różne dziwne rzeczy i pozostawiał je na dywanie. Teraz jest na nim pełno różnego pochodzenia plam. Czy będziecie w stanie nam pomóc? Czekam na kontakt.

Dzielnice Rzeszowa, w których możesz zamówić usługę prania dywanów i tapicerki

 1. Baranówka
 2. Biała
 3. Budziwój
 4. Bzianka
 5. Drabinianka
 6. Miłocin
 7. Nowe Miasto
 8. Pobitno
 9. Przybyszówka
 10. Załęże
 11. Zwierzyca
 12. Zalesie
 13. Wilkowyja
 14. Śródmieście
 15. Staroniwa
 16. Ruska Wieś
 17. Słocina
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502