Pranie Wykładzin Rybnik

Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zamówiłem ostatnio u nich usługę pranie wykładziny u klienta, oczywiście z dojazdem do klienta. Wykładzina był wybrudzona dokładnie w trzech miejscach, od czerwonego wina, które wylało się na podłogę. Mogłoby się wydawać że owa plama jest nie do usunięcia ale dla tych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych bo oni rzeczy niemożliwe robią od ręki i to perfekcyjnie. Wszystko pięknie zeszło i nie ma się nawet do czego przyczepić."
Wybrane zlecenia

Smolna
Chciałabym zapisać się na pierwszy wolny termin prania wykładziny do Was! Mam dwójkę małych dzieci, a jak wiadomo przy maluchach dość często dochodzi do zabrudzeń. Niestety mam na moim dywanie w sypialni dwie ogromne plamy od soku truskawkowego. Możecie coś z tym zrobić?

Niewiadom, Rybnik
Poszukuję firmy od czyszczenia wykładzin oraz tapicerek w mieszkaniu klienta! Prowadzicie serwis tego typu? Mam na dywanie w salonie plamy od tłuszczu, ponieważ mój zwierzak lubi wynosić jedzenie z kuchni i jeść na dywanie. Stąd te liczne zabrudzenia. Pomocy!

Wielopole, Rybnik
Witam serdecznie. Szukam doświadczonego fachowca! Czy macie Państwo dostępnego w okolicy serwisanta zajmującego się praniem nieczystych wykładzin? Konkretnie interesuje mnie usunięcie plam od tuszu do rzęs z białej, dość puszystej wykładziny. Podejmiecie się czegoś takiego?

Niedobczyce
Mam do Państwa kilka pytań. A mianowicie jestem zainteresowana praniem wykładziny u klienta w domu. Niestety nie mam możliwości dowiezienia dywanu do zakładu stacjonarnego, ponieważ jest on zbyt dużych gabarytów i nie zmieściłby mi się w bagażniku. Interesuje mnie jak najszybszy termin realizacji, jeśli macie wolny to nawet na jutro! Na wykładzinie widnieją liczne plamy od błota zrobione przez moje zwierzęta domowe. Pomożecie?

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerek

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502