Pranie Tapicerki Rybnik

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z praniem wypoczynku panowie nie mieli najmniejszego problemu. Usługa wykonana została bardzo szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi, ponadto dokonali bardzo uczciwej wyceny. Jesteśmy zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich wsparcia. Telefon do kontaktu zachowaliśmy w razie potrzeby."
Paruszowiec-Piaski, Rybnik
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Gotartowice, Rybnik
Po kąpieli nałożyłam sobie na włosy olejek arganowy. Jako,że byłam znużona po pracy zasnęłam na wersalce. Po krótkiej drzemce zorientowałam się, że spałam bez poduszki, a pod moją głową na tapicerce zastałam wielką tłustą plamę. Szukam fachowca specjalizującego w praniu kompletów wypoczynkowych z plam od tłuszczu.

2021-08-06 Rybnik – Północ, Rybnik
Pozwoliłem sobie na chwilę przerwy w pracy, którą zabrałem do domu. Bawiłem się z dziećmi w ogrodzie grając w piłkę. Podczas zabawy ubłocona piłka wpadła przez okno i zatrzymała się na kanapie zostawiając plamy z błota. Czy ktoś w okolicy zajmuje się takimi sprawami? Może znajdzie się nawet godny polecenia fachowiec?

2021-08-06 Ochojec
Potrzebuję szybkiej konsultacji z fachowcem. Na jednej z wystaw sklepowych znajduje się łóżko z uszkodzoną jak i wybrudzoną tapicerką. Jest to jedyny eksponat nadający się do naszej aktualnej kolekcji. Czy jest ktoś w stanie nam pomóc nim otworzymy sklep i przyjdą klienci? Jaka jest cena za usługę wyczyszczenia tapicerki?

2021-08-03 Kłokocin
Pies rasy maltańczyk wybrudził mi tapicerkę po wizycie na psim wybiegu. A to niewarte psisko, ale kochane. Jaka jest cena wyprania tapicerki? Zależy mi na tym by jej nie uszkodzić. Okażę niezmierną wdzięczność za udzieloną mi pomoc i na przyszłość postaram się bardziej pilnować mojego psiaka.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502