Pranie Tapicerki Rybnik

Ewart
4.7
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Ewart

Pranie Tapicerki Rybnik
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z praniem wypoczynku panowie nie mieli najmniejszego problemu. Usługa wykonana została bardzo szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi, ponadto dokonali bardzo uczciwej wyceny. Jesteśmy zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich wsparcia. Telefon do kontaktu zachowaliśmy w razie potrzeby."

Artur Zawadowski

Pranie Tapicerki Rybnik
Jeśli mieszkasz na terenie Pszczyny to zapraszam do skorzystania z moich usług. Mogę zaoferować Ci wyczyszczenie tapicerki (również samochodowej), gruntowne pranie dywanów bez względu na długość włosia, renowację i konserwację mebli wykonanych ze skóry,
Wybrane zlecenia

Orzepowice
Pozwoliłem sobie na chwilę przerwy w pracy, którą zabrałem do domu. Bawiłem się z dziećmi w ogrodzie grając w piłkę. Podczas zabawy ubłocona piłka wpadła przez okno i zatrzymała się na kanapie zostawiając plamy z błota. Czy ktoś w okolicy zajmuje się takimi sprawami? Może znajdzie się nawet godny polecenia fachowiec?

Maroko-Nowiny
Po kąpieli nałożyłam sobie na włosy olejek arganowy. Jako,że byłam znużona po pracy zasnęłam na wersalce. Po krótkiej drzemce zorientowałam się, że spałam bez poduszki, a pod moją głową na tapicerce zastałam wielką tłustą plamę. Szukam fachowca specjalizującego w praniu kompletów wypoczynkowych z plam od tłuszczu.

Rybnik – Północ
Potrzebuję szybkiej konsultacji z fachowcem. Na jednej z wystaw sklepowych znajduje się łóżko z uszkodzoną jak i wybrudzoną tapicerką. Jest to jedyny eksponat nadający się do naszej aktualnej kolekcji. Czy jest ktoś w stanie nam pomóc nim otworzymy sklep i przyjdą klienci? Jaka jest cena za usługę wyczyszczenia tapicerki?

Golejów, Rybnik
Pies rasy maltańczyk wybrudził mi tapicerkę w samochodzie po wizycie na psim wybiegu. A to niewarte psisko, ale kochane. Jaka jest cena wyprania tapicerki? Zależy mi na tym by jej nie uszkodzić. Okażę niezmierną wdzięczność za udzieloną mi pomoc i na przyszłość postaram się bardziej pilnować mojego psiaka.

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerek

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502