Pranie Wykładzin Lubin

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin Lubin
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Potrzebowałam bardzo pilnie serwisanta do usunięcia plam z mojej wykładziny, ponieważ mój pies pobrudził mi wykładzinę. Plamy nie chciały zejść, próbowałam je usuwać samodzielnie, jednak bezskutecznie. Koleżanka poleciła mi wasz serwis i cieszę się, że posłuchałam jej rady, ponieważ serwis bez problemu zajął się praniem od ręki. Polecam serwis. Zachowuję namiary na przyszłość w razie innych nagłych wypadków."
Staszica
Podobne usługi
Pytania od klientów

15.07.2021
Kontaktuję się z Państwem z polecenia mojej koleżanki z pracy. Tak się składa, że korzystała ona już kiedyś z usługi czyszczenia wykładziny z Waszej strony i powiedziała, że jesteście naprawdę solidną firmą. Dlatego też chciałabym poprosić Was o pomoc w kwestii wyprania mojej niedomytej wykładziny w przedpokoju. Mogę liczyć na wykonanie takiej usługi jeszcze w tym tygodniu?

03.07.2021
Interesuje mnie czyszczenie wykładziny z włosia naturalnego. Czy ten typ wykładzin również obsługujecie? Mam na chodniku dość sporą liczbę plam od soku, ponieważ moje dziecko jest nie do upilnowania i ciągle coś rozlewa. Moglibyście mi pomóc w wypraniu?

Dzielnice Lubina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Centrum
 2. Przylesie
 3. Małomice
 4. Lubin
 5. Wyżykowskiego
 6. Zwycięstwa
 7. Osiedle "D"
 8. Zalesie
 9. Polne
 10. Ustronie
 11. Stary Krzeczyn
 12. Staszica
 13. Świerczewskiego
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502