Pranie Tapicerki Lubin

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.9
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie wypoczynku wykonane zostało porządnie. Nie wierzyliśmy własnym oczom. Teraz zestaw prezentuje się jak nowy. Pan miły i uprzejmy, a usługa wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie. Polecamy gorąco, telefon zachowujemy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy jeszcze skorzystamy ze wsparcia tego wykonawcy."
Darmowy dojazd
W trosce o jak najwyższy standard oferowanych przez nas usług nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje. Zależy nam na tym, by klient wybierając nasz serwis był w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym. Profesjonalnie zajmujemy się praniem dywanów, czyszczeniem ...
Wybrane zlecenia

Krzeczyn
Pilna pomoc potrzebna! Podobno świadczą państwo usługi usuwania plam z tapicerki samochodowej. Chciałbym zatem podjechać do państwa i oddać w Wasze ręce moje auto, ponieważ przednia tapicerka po stronie pasażera jest bardzo brudna. Podjechaliśmy wczoraj po fast foody, które zjedliśmy w samochodzie. Nie był to najlepszy pomysł.

Świerczewskiego
Dzień dobry. Czy można liczyć na państwa fachową pomoc w przypadku wielkiej plamy od tłuszczu na tylnym siedzieniu w samochodzie? Pożyczyłem synowi auto na weekend, pojechali gdzieś ze znajomymi na domki, no a po powrocie w aucie zastałem bardzo zabrudzony pojazd, najgorsza jest ta plama po oleju, mam nadzieję, że da się ją jakoś usunąć. Proszę o pilny kontakt.

Dzielnice Lubina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Centrum
 2. Przylesie
 3. Małomice
 4. Lubin
 5. Wyżykowskiego
 6. Zwycięstwa
 7. Osiedle "D"
 8. Zalesie
 9. Polne
 10. Ustronie
 11. Stary Krzeczyn
 12. Staszica
 13. Świerczewskiego
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502