Pranie Wykładzin Jelenia Góra

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin Jelenia Góra
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z czyszczeniem wykładziny panowie poradzili sobie rewelacyjnie. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być trochę niższa. Warto jednak dodać, że usługa była pilna, a panowie przyjechali pomimo późnych godzin wieczornych. Polecamy gorąco, telefon do panów zapisujemy, bo takich wykonawców trzeba wspierać."
Podobne usługi
Pytania od klientów

19.08.2021
Porzebuję firmy, która podjęłaby się usunięcia plam od soku na mojej wykładzinie. Podczas oglądania wczorajszego meczu, niechcący wylałem sok żonie. Czy usuwacie Państwo plamy od soku? Czy terminy są długie? Jak sytuacja wygląda cenowo? Czekam na odpowiedź i mam nadzieję, że podołają Państwo problemowi.

19.07.2021
Poszukuję fachowca do czyszczenia wykładzin. Moje dzieci wybrudziły wykładzinę podczas zabaw. Nie wiem czym mam to wyprać, jestem bezpradna. Czy zajmujecie się praniem wybrudzonych wykładzin? Jeśli tak, to ile kosztowałaby taka usługa w Państwa firmie? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Dzielnice Jeleniej Góry, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Cieplice Śląskie
 2. Czarne
 3. Jagniątków
 4. Sobieszów
 5. Śródmieście
 6. Zatorze
 7. Goduszyn
 8. Grabary
 9. Maciejowa
 10. Strupice
 11. Zabobrze
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502