Pranie Tapicerki Jelenia Góra

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki Jelenia Góra
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Praca wykonana na medal, bez marudzenia i z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, a także z przystępnej ceny i na pewno w przyszłości skorzystamy z kompleksowych usług tych wykonawców. Warto dodać, że panowie pracę w całości wykonali na miejscu. Polecamy z całego serca tych wykonawców, kontakt oczywiście zachowujemy na przyszłość!!"
Pytania od klientów
Jelenia Góra 14.02.2022
Mam do wyprania sofę i dwa fotele, interesuje mnie cena tej usługi w przybliżeniu, żeby się zorientować na jaki koszt muszę się przygotować.
Jelenia Góra 04.02.2022
Narożnik materiał typu aksamit + dywan krótkowłosy.
Pytania od klientów

20.08.2021
Dzień dobry. mam kłopot z wybrudzoną tapicerką na ulubionym fotelu mojego dziadka. Zawsze mówi żeby nic na nim nie pić bo się rozleje i będzie kaplica. No i stało się. Rozłałem sok pomarańczowy. Czy pierzecie tapicerki u klienta?

08.07.2021
Dzień dobry, jestem zainteresowany usługą prania kanapy. Czy zajmujecie się takimi sprawami na miejscu u klienta bez potrzeby wyciągania i zawożenia całego mebla? Mam spory salon więc miejsca będzie dużo w razie czego. Do usunięcia są plamy od wina, jak wyjechaliśmy z żoną na wakacje to córka niestety zasnęła z kieliszkiem w ręce i się wylało.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502