Pranie Wykładzin Jaworzno

Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Wybrudzoną wykładzinę zawiozłem do tego serwisu wczoraj, a dziś, właśnie przed chwilą ją odebrałem. Cała czyściutka i pachnąca. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z szybkiej realizacji mojego zlecenia. Panowie spisali się na piątkę, polecam każdemu."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie wiem, co zrobiłabym, gdyby nie panowie z tego zakładu. Chyba musiałabym wyrzucić mój ulubiony dywan i kupić w zamian jakiś inny. Na szczęście trafiłam na doświadczonych fachowców, którzy usunęli plamę od szminki w mgnieniu oka. Jestem im naprawdę bardzo wdzięczna i będę wszystkim polecać ich profesjonalne usługi. Super!"
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z wybrudzoną wykładziną przyjechałem do serwisu trzy dni temu. Usługa została przeprowadzona bardzo szybko i dokładnie. Dywan mogłem odebrać już tego samego dnia po południu. Plamy po kawie zniknęły, jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś ma podobny problem, to śmiało może z tą fimrą się umawiać."
Wybrane zlecenia

Pechnik
Witam państwa serdecznie, chciałabym zamówić serwis do czyszczenia wykładziny. Moje dzieci znów na psociły i pobrudziły mi wykładzinę, tym razem porozlewały na niej jogurt pitny- ja to z nimi mam trzy światy zawsze zaskoczą mnie czymś nowym. Kiedy serwisanci mogliby najszybciej przyjechać? jaka jest cena takiego prania?

Gagarina, Jaworzno
Szukam jakiejś dobrej firmy, która fachowo zajmuje się czyszczeniem wykładzin. Namojej wykładzinie w salonie mam dość sporą plamę od szminki przez przypadek ustałam na szmince która mi upadła, opakowanie pękło i cała zawartość wtarła się w wykładzinę a ja nie mam zielonego pojęcia jak taką plamę usunąć.

Dzielnice Jaworzna, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Bory
 2. Góra Piasku
 3. Byczyna
 4. Cezarówka
 5. Ciężkowice
 6. Dąbrowa
 7. Narodowa
 8. Długoszyn
 9. Dobra
 10. Jeleń
 11. Jeziorki
 12. Koźmin
 13. Niedzieliska
 14. Pieczyska
 15. Stara Huta
 16. Stare Miasto
 17. Szczakowa
 18. Śródmieście
 19. Wilkoszyn
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502