Pranie Tapicerki Jaworzno

Ewart
4.7
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Ewart

Pranie Tapicerki Jaworzno
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"To z pewnością firma godna polecenia i zaufania. Panowie do pracy podeszli sumiennie i dobrze przygotowani, a za usługę nie wzięli majątku. Praniem tapicerki domowej zajęli się już następnego dnia od rozmowy telefonicznej na miejscu. Dziękujemy i polecamy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki przebiegło szybko i co dla nas najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno w przyszłości będziemy polecać kompleksowe usługi tych wykonawców wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie wypoczynku postanowiliśmy zlecić tej firmie i złego słowa nie możemy powiedzieć na tych wykonawców. Panowie do zadania podeszli jak profesjonaliści, a ceny mieli naprawdę przystępne. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fachowcy pojawili się o umówionej wcześniej godzinie, a usunięciem plam z rogówki zajęli się szybko oraz dokładnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego wsparcia w przyszłości. Od razu widać, że w firmie pracują najlepsi z najlepszych."

Grzegorz Starkowski Stark Management

Pranie Tapicerki Jaworzno
Sprzątanie to dla wielu z nas ciężki temat, zwłaszcza jeśli jesteśmy ciągle zabiegani, zmęczeni, a jedyną wolną chwilę chcielibyśmy spędzić w inny sposób niż sprzątając. Czyste i zadbane mieszkanie jest bez wątpienia najlepszą wizytówką.

Ekom Adam Szafirski

Pranie Tapicerki Jaworzno
Nasza doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, dzięki czemu
Wybrane zlecenia

Gigant
Czy zajmują się państwo czyszczeniem białej, skórzanej tapicerki samochodowej w pojazdach Mercedes? Cała tapicerka na tylnym siedzeniu jest poplamiona, wiozłam dziecko w foteliku, które wylało mleko, niestety zbyt późno to zauważyłam. Potrzebuję szybko ją wyczyścić.

Stałe, Jaworzno
Kiedy można byłoby do państwa firmy podjechać w celu wyprania tapicerki samochodowej? Chodzi dokładnie o dwa fotele z przodu i kanapę z tyłu, łącznie z kokpitem i dywanikami. Tapicerka jest strasznie wybrudzona po naszym ostatnim wakacyjnym wyjeździe, no a przy okazi chciałbym wyszczycić wszystko pozostałe również.

Dzielnice Jaworzna, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Bory
 2. Góra Piasku
 3. Byczyna
 4. Cezarówka
 5. Ciężkowice
 6. Dąbrowa
 7. Narodowa
 8. Długoszyn
 9. Dobra
 10. Jeleń
 11. Jeziorki
 12. Koźmin
 13. Niedzieliska
 14. Pieczyska
 15. Stara Huta
 16. Stare Miasto
 17. Szczakowa
 18. Śródmieście
 19. Wilkoszyn
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502