Pranie Tapicerki Jaworzno

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"To z pewnością firma godna polecenia i zaufania. Panowie do pracy podeszli sumiennie i dobrze przygotowani, a za usługę nie wzięli majątku. Praniem tapicerki domowej zajęli się już następnego dnia od rozmowy telefonicznej na miejscu. Dziękujemy i polecamy."
Chropaczówka
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki przebiegło szybko i co dla nas najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno w przyszłości będziemy polecać kompleksowe usługi tych wykonawców wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
Pechnik, Jaworzno
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie wypoczynku postanowiliśmy zlecić tej firmie i złego słowa nie możemy powiedzieć na tych wykonawców. Panowie do zadania podeszli jak profesjonaliści, a ceny mieli naprawdę przystępne. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Awaryjne, Jaworzno
Wybrane zlecenia

2021-09-27 Jaworzno
Mój pies zawsze po jedzeniu lubi się wytarzać, głównie robił to na dywanie albo swoim kocyku, ale ostatnio upodobał sobie nowy narożnik. Welurowy narożnik i psia morka brudna od jedzenia, proszę się domyślić jak to może wyglądać. Potrzebuję fachowca, który zajmie się czyszczeniem tapicerki, którą wybrudził piesek. Najbardziej na wizytę pasują mi godziny popołudniowe.

2021-07-13 Jaworzno
Szukam dobrej firmy w naszym mieście, która zajmuje się praniem wypoczynku. Moja znajoma sto lat temu korzystała z solidnych fachowców, ale podobno ich zakład już nie istnieje. Więc jeśli możecie kogoś polecić żeby usunął plamy od lakieru do paznokci z kanapy to będę niezmiernie wdzięczna. Przy okazji tej usługi, od razu bym fotele odświeżyła.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502