Pranie Wykładzin Brzeg

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia wykładzin w Brzegu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Wykładzin Brzeg
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Zamawiałam pranie wykładziny przez ten serwis bo pies na moją wykładzinę nasikał i mi ją pobrudził. To mały szczeniak więc nie mogę go winić. Ale do rzeczy: serwisanci bardzo mili i uśmiechnięci, wyprali wykładzinę w bardzo szybkim czasie, nie ma zacieków i wykładzina jest na prawdę bardzo dobrze doprana. Polecam!"
Wybrane pytania od klientów
Brzeg 14.01.2022
Dzień dobry, potrzebuje wyprać wykładzinę około 13m2 i dywanpod stolikiem 1,5 na2,5 . Proszę o smsa jaki koszt i termin.
Pytania od klientów

10.09.2021
Witam państwa serdecznie. Potrzebuję na jutro kontaktu do osoby, która usuwa plamy z wykładziny. Po ostatniej imprezie jaką zorganizowałem ze znajomymi w moim mieszkaniu na wykładzinie pojawiły się plamy od wina, bardzo ciężkie do usunięcia. W jakiej cenie będzie usuwanie plam od wina? Jakimi metodami działacie? Czy po plamie nie zostanie ślad? Mieszkanie jest wynajmowane i nie chcę problemów z właścicielami.

22.07.2021
Dzień dobry. Potrzebuję umówić się na pranie wykładziny. Jakiś czas temu w moim pokoju wylałem herbatę na wykładzinę. Próbowałem usunąc plamę ale tylko się rozmazała bardziej. Chciałbym umówić się na pranie wykładziny. W jakiej cenie to będzie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502