Pranie Tapicerki Brzeg

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik

Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Brzeg
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z czyszczeniem tapicerki pan poradził sobie bardzo dobrze. Cena była bardzo atrakcyjna, a usługa wykonana została ekspresowo. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się znaleźć taką solidną i uczciwą firmę czyszczącą i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy zamawiać u nich usługi, jeśli tylko zajdzie taka konieczność. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym!!!!"
Brzeg
Pytania od klientów

12.09.2021
Dobry wieczór państwu. Kontaktuję się w sprawie usługi, którą chciałbym wykonać w najbliższym czasie i potrzebuję dowiedzieć się kilku infromacji na temat prania tapicerki domowej. Czy zajmujecie sie praniem nieczystej kanapy? Kanapa zostala zakupiona za grosze, ale ma drobne ślady użytkowania. Chciałbym odświeżyć tapicerkę. Ile będzie to kosztować?

19.08.2021
Witam państwa. Potrzebny najlepiej na już fachowiec od prania tapicerki. Czy gdzieś w okolicy mogę zamowić taką usługę? Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ mój pies pobrudził tapicerkę brudnymi łapami, których nie zdążyłem wyczyscić po spacerze po lesie. W jakiej cenie będzie wypranie tapicerki?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502