Pranie Tapicerki Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Zielona Góra
Pytania od klientów

30.08.2021
Stolarstwo pasjonowało mnie od wczesnego dzieciństwa. Dlatego postanowiłem otworzyć swój warsztat koło domu. Praca szła mi całkiem nieźle a jakość moich wyrobów była nielada konkurencją dla lokalnego rynku. Klientów mi przybywało i było całkiem ok. Pewnego dnia popełniłem błąd, który kosztował mnie zabrudzeniem tapicerki posłania Czy polecicie mi serwis z usługą czyszczenia tapicerki?

16.08.2021
Zakupiłem z serwisu ogłoszeniowego używane fotele do mojej wyremontowanej sypialni. Pojechałem więc po nie do sprzedawcy i zastałem meble nakryte prześcieradłami z gumką. Zapytałem po co to, a w odpowiedzi otrzymałem żeby się nie pobrudziły. Wstawiłem meble do sypialni i zdjąłem prześcieradła. Na jednym z foteli spotkałem się z wybrudzoną tapicerką. Czy ktoś specjalizuje się w praniu fotela i będzie w stanie mi pomóc?

30.07.2021
Moje dzieci to urodzeni artyści. Nigdy nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Naszło je na malowanie pisakami gdzie popadnie. Na chwilę spuściłem je z oczu. Gdy wróciłem tapicerka tapczanu była cała w kwiatkach i w innych wytworach wyobraźni moich pociech. Czy ktoś może dać namiarna fachowca?

02.07.2021
Ślub zbliżał się nieubłaganie. W pośpiechu usiadłam na kanapie by pomalować usta swoją ulubioną szminką dodającą mi nipowtarzalnego uroku. Kiedy już prawie kończyłam szminka wyleciała mi z dłoni brudząc tapicerkę. Czy znajdzie się ktoś kto przed weselem uratuje sytuację? Będę wdzięczna.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063