Pranie Wykładzin Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Zielona Góra.
Wybrane zlecenia

2021-08-31 Jana Kilińskiego
Wyprawiam w tym tygodniu urodziny córki i mój dom będzie pełen gości, a mam strasznie zabłoconą wykłądzine, ponieważ pies po powrocie ze spaceru pobrudził mi wykładzinę w salonie! Serdecznie proszę o szybką i skuteczną usługę w moim domu!

2021-08-08 Słowackiego
Dzień dobry Państwu. Chciałabym w jak najszybszym czasie powierzyć, któremuś z doświadczonych fachowców od Was usługę wywabienia kilku plam z mojej wykładziny dość pokaźnych wymiarów. Kupiłam środki do prania tapicerki w supermarkecie, ale one w ogóle nie działają. Pomożecie?

2021-07-27 Słoneczne
Jaki byłby koszt wyczyszczenia trzech dość sporych wykłądzin w mojej restauracji w centrum miasta? Oferujecie opcję przyjazdu do klienta? Widoczne są na nich liczne plamy, m.in od szminki i od wina. Bardzo proszę o pomoc w ich usunięciu!

2021-07-12 Chynów
Możecie mi pomóc w wypraniu wykładzin w moim mieszkaniu? Mam do wyczyszczenia dwie wykładziny średniej wielkości, z włosia sztucznego, o wymiarach 150 cm na 130 cm. Wykładzina została wybrudzona przez moje zwierzaki i nie mogę jej wyczyścić. Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502