Pranie Tapicerki Zabrze

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł wykonane zostało solidnie i sumiennie - teraz zestaw wygląda jak ze sklepu. Wykonawca przyjechał na miejsce punktualnie, na umówioną godzinę. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a cena usługi od początku do końca współpracy stała na bardzo wysokim poziomie. Polecam serdecznie, telefon zapisuję. "
Helenka
Wybrane zlecenia

2021-10-12 Zabrze
Jaki byłby koszt wyczyszczenia narożnika?

2021-08-02 Mikulczyce
Mam psa, który lubi mi towarzyszyć podczas jedzenia, szkoda tylko, że nie umie się zachować gdy tylko widzi zupę ogórkową. Tak się ekscytował podczas obiadu, że wylał mi zawartoś talerza na sofę. Welourowa tapicerka plus zabrudzenia po zupie to kiepskie połączenie, dlatego potrzebuję pilnie czyszczenia tapicerki w domu. Proszę o pomoc!

2021-07-25 Osiedle Kopernika
Mam kłopot z zabrudzoną tapicerką na krześle przy barze kuchennym. Wieczorem przygotowywałem sobie deser lodowy by poprawić sobie humor po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Podczas jedzenia deseru w kuchni przepaliła się żarówka, a ja upuściłem pucharek lodów na krzesło. Kiedy przywróciłem światłość w kuchni zauważyłem ubrudzony mebel. Szukam pomocy z zakresu czyszczenia tapicerki. Czy może ktoś mi kogoś polecić?

2021-06-25 Zaborze, Zabrze
Help! potrzebuję fachowca, który zna się na rzeczy, bo do usunuęcia mam plamy od szminki z tapicerki. W necie czytałam już milion porad żeby smarować plame gliceryną, psikać lakierem do włosów albo użyć alkoholu, ale nie będę sama ryzykować, bo sofa kosztowała trzykrotność mojej miesięcznej pensji, więc eksperymenty to kiepski pomysł. Proszę o namiary na dobrą firmę w tym temacie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502