Pranie Tapicerki Zabrze

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Widać, że praniem tapicerki samochodowej panowie zajmują się nie od dziś. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Ceny z dojazdem mieli "normalne", a przy tym byli rozmowni i kulturalni. Polecamy z całego serca, telefon zapisujemy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł wykonane zostało solidnie i sumiennie - teraz zestaw wygląda jak ze sklepu. Wykonawca przyjechał na miejsce punktualnie, na umówioną godzinę. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a cena usługi od początku do końca współpracy stała na bardzo wysokim poziomie. Polecam serdecznie, telefon zapisuję. "
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Opinie klientów mówią same za siebie. Usługa prania tapicerki była pilna, a wykonawca z pracą poradził sobie znakomicie. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami miłymi i sympatycznymi. Cennik również mieli bardzo atrakcyjny, do tego byli elastyczni, jeśli chodzi o terminy."

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Zabrze
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

Jerzy Miosga

Pranie Tapicerki Zabrze
Czy Twoja tapicerka samochodowa wymaga solidnego odświeżenia? Nie wiesz, komu zlecić tego rodzaju zadanie? Skontaktuj się z nami, specjalistami z zakładu Jerzego Miosgi – efekty wykonanych zadań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

OLD SCHOOL MYJNIA DARIUSZ RATAJEWSKI

Pranie Tapicerki Zabrze
Opinia o fachowcu:
"Usługa zrealizowana została bez zbędnej zwłoki, szybko, staranie i odpowiedzialnie. Cena przystępna (konkurencja oferowała znacznie niższe stawki). Widać, że panowie czyszczeniem tapicerek zajmują się nie od dziś - doświadczanie widać było na każdym etapie ich pracy, którą wykonali niemal z zamkniętymi oczami. Polecamy gorąco wszystkim naszym znajomym i rodzinie, telefon zapisujemy i będziemy jeszcze do nich wracać."
Wybrane zlecenia

Maciejów, Zabrze
Mam psa, który lubi mi towarzyszyć podczas jedzenia, szkoda tylko, że nie umie się zachować gdy tylko widzi zupę ogórkową. Tak się ekscytował podczas obiadu, że wylał mi zawartoś talerza na sofę. Welourowa tapicerka plus zabrudzenia po zupie to kiepskie połączenie, dlatego potrzebuję pilnie czyszczenia tapicerki w domu. Proszę o pomoc!

Guido
Na co dzień pracuję jako mechanik samochodów ciężarowych. Po powrocie śpieszyłem się do domu, bo dziś żona wraca z wyjazdu. Szkoda tylko, że zapomniałem umyć rąk i na przywitanie dostała ode mnie prezent w postaci plam od smaru na tapicerce nasze nowej wersalki. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu fachowca, który plamy usunie i wyczyści brudną tapicerkę.

Osiedle Kotarbińskiego, Zabrze
Help! potrzebuję fachowca, który zna się na rzeczy, bo do usunuęcia mam plamy od szminki z tapicerki. W necie czytałam już milion porad żeby smarować plame gliceryną, psikać lakierem do włosów albo użyć alkoholu, ale nie będę sama ryzykować, bo sofa kosztowała trzykrotność mojej miesięcznej pensji, więc eksperymenty to kiepski pomysł. Proszę o namiary na dobrą firmę w tym temacie.

Grzybowice, Zabrze
Mam kłopot z zabrudzoną tapicerką na krześle przy barze kuchennym. Wieczorem przygotowywałem sobie deser lodowy by poprawić sobie humor po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Podczas jedzenia deseru w kuchni przepaliła się żarówka, a ja upuściłem pucharek lodów na krzesło. Kiedy przywróciłem światłość w kuchni zauważyłem ubrudzony mebel. Szukam pomocy z zakresu czyszczenia tapicerki. Czy może ktoś mi kogoś polecić?

Dzielnice Zabrza, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Helenka
 2. Grzybowice
 3. Rokitnica
 4. Mikulczyce
 5. os. Młodego Górnika
 6. Biskupice
 7. Północ
 8. os. T. Kotarbińskiego
 9. Centrum Północ
 10. Centrum Południe
 11. Makoszowy
 12. Zandka
 13. Maciejów
 14. Kończyce
 15. os. Mikołaja Kopernika
 16. Guido
 17. Południe
 18. Pawłów

Czyszczenie tapicerki łóżek, foteli czy krzeseł powinno odbywać się tylko i wyłącznie przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników zajmujących się realizacją tego rodzaju zleceń. Pranie dywanów, czy usuwanie roztoczy z dywanów również przekaż profesjonalistom – zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy.

Jeśli zależy Ci, żeby w możliwie jak najkrótszym czasie zrealizować usługę, skorzystaj z serwisu naprawek.pl, na którym znajdziesz tylko sprawdzonych i cieszących się uznaniem specjalistów. Możesz mieć pewność, że każde zlecenie realizowane jest zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Koszt i termin usługi ustalisz bezpośrednio z konkretną firmą sprzątającą.

Wykładzina oraz dywany powinny być systematycznie czyszczone, ponieważ znajdujące się w nich alergeny – roztocza kurzu, sierść, pleść mogą być szczególnie niebezpieczne dla alergików. Jeśli przebywają w domu dzieci powinieneś zwrócić szczególną uwagę na regularne sprzątanie wszystkich pomieszczeń.

Odkurzacz, z którego korzystasz, pomoże Ci usunąć jedynie te zanieczyszczenia, które są widoczne gołym okiem. Problem tkwi znacznie głębiej, dlatego warto skorzystać z parowego prania wykładziny. Para wytwarzana przez specjalne urządzenie dzięki wysokiej, osiągającej średnio 170 stopni Celsjusza skutecznie usunie chorobotwórcze drobnoustroje, poza tym jest bezpieczna dla obecnych w domu dzieci.

Od razu po wejściu do mieszkania jesteś w stanie stwierdzić, czy mieszkają w nim zwierzęta. Pozbycie się wydzielanych przez nie charakterystycznych zapachów wymaga sporej ilości cierpliwości. Korzystanie w tym przypadku z odświeżaczy powietrza przyniesie jedynie chwilową poprawę. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki czy innych materiałów zleć specjalistycznej firmie – dzięki zastosowaniu odpowiednich sposobów zlikwiduje uciążliwą woń.

Meblom wykonanym ze skóry nie można odmówić elegancji. Surowiec ten nie jest tani, dlatego warto zadbać o to, by jak najdłużej służył wszystkim domownikom. Warto co pewien czas przeprowadzać czyszczenie mebli skórzanych – najlepszą i co ważne bezpieczną opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy realizującej tego rodzaju zlecenia. Na sam koniec powinno się przeprowadzić konserwację mebli skórzanych – dzięki niej dłużej zachowają dobry stan.

Jeśli posiadasz wysłużone elementy wyposażenia wnętrza, których nie chcesz wyrzucać, zgłoś się do firmy, która przeprowadzi renowację mebli. Jest to świetna opcja nie tylko powodu znacznych oszczędności, ale również dlatego, że dzięki tego rodzaju zabiegom odzyskają one utracony dobry wygląd. Istnieje również możliwość ich całkowitej zmiany – wybrane innych kolorów, tapicerki sprawi, że zmienią się nie do poznania. Szczególną uwagę powinno się poświęcić meblom zabytkowym, wykonanym z dobrego jakościowo drewna – umieszczenie ich w nowoczesnym wnętrzu nada mu odpowiedniego charakteru.

Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci portal naprawek.pl. Korzystając ze wspomnianego serwisu, zyskujesz gwarancję, że czyszczenie, konserwacja mebli, usuwanie roztoczy z dywanów, czy inne usługi zostaną solidnie zrealizowane. Specjalista, który skontaktuje się z Tobą, dołoży wszelkich starań, żebyś był w pełni zadowolony z jakości świadczonych przez niego usług.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502