Pranie Tapicerki Samochodowej Zabrze

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Widać, że praniem tapicerki samochodowej panowie zajmują się nie od dziś. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Ceny z dojazdem mieli "normalne", a przy tym byli rozmowni i kulturalni. Polecamy z całego serca, telefon zapisujemy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-08-04 Guido, Zabrze
Jaki jest u państwa koszt za wypranie tylnej kanapy w samochodzie osobowym? jest to mały opel. Dzieci pobrudziły mi tapicerkę kosmetykami mojej żony auto w środku wygląda okropnie, dlatego bardzo mi zależy na jak najszybszym jej wypraniu.

2021-07-30 Osiedle Młodego Górnika, Zabrze
Mam w aucie brudny zagłówek, pies pobrudził go swoimi łapami brudnymi od błota i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wyczyszczenia tylko zagłówka, czy będzie trzeba jednak wyprać od razu całą tapicerkę? Jakie to są koszty?

2021-07-22 Mikulczyce
Czytałem że zajmują się państwo usuwaniem plam z tapicerki samochodowej ale nie wiem czy poradzą sobie państwo też z dość nietypowym zabrudzeniem i chciałbym się tego dowiedzieć.Na mojej tapicerce jest plama od oleju silnikowego, który wylał mi się na kanapie z tyłu auta, tapicerka jest z bardzo delikatnego materiału bo jest welurowa. Proszę mi powiedzieć czy da się to doprać?

2021-07-14 Mikulczyce
Na co dzień pracuję jako mechanik samochodów ciężarowych. Po powrocie śpieszyłem się do domu, bo dziś żona wraca z wyjazdu. Szkoda tylko, że zapomniałem umyć rąk i na przywitanie dostała ode mnie prezent w postaci plam od smaru na tapicerce nasze nowej wersalki. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu fachowca, który plamy usunie i wyczyści brudną tapicerkę.

2021-07-06 Pawłów, Zabrze
Dzień dobry. Kiedy można się umówić na czyszczenie tapicerki samochodowej? Kupiłem jakiś czas temu auto i były właściciel co prawda oddał auto do czyszczenia ale widzę że ta tapicerka jest niedomyta. Jest na niej dość sporo małych białych plamek tak jakby od farby. Może u was da się doprać tapicerkę bardzo na to liczę.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502