Pranie Tapicerki Włocławek

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Włocławek
Pytania od klientów

25.07.2021
Czy zajmujecie się Państwo praniem tapicerki u klienta w mieszkaniu, czy musiałabym jakoś dowieźć do Waszego zakładu mój zabrudzony i trochę już zniszczony fotel? Nie ukrywam, że bruda tapicerka w salonie nie wygląda za dobrze. Mogłabym liczyć na pomoc, któregoś z fachowców?

20.07.2021
Czy bylibyście w stanie usunąć z tapicerki mojej kanapy w salonie trzy dość sporej wielkości plamy od tłuszczu? Niestety podczas imprezy rodzinnej doszło do małego wypadku i część jedzenia wylądowała prosto na mojej sofie. Próbowałam domowymi sposobami pozbyć się tych obrzydliwych nieczystości, ale zupełnie nic to nie dało. Chciałabym, by jak najszybciej mój wypoczynek został wyprany.

13.06.2021
W dość pilnym trybie szukam fachowca, który specjalizuje się w czyszczeniu tapicerki domowej. Czy w Waszej firmie jest dostępny ktoś taki? Mam bardzo poplamioną tapicerkę, która potrzebowałaby odświeżenia. Chciałabym wyprać dwie kanapy, jedną w salonie i drugą w pokoju dzieci. Zależy mi na czasie, ponieważ w weekend mam gości i liczy się dla mnie piękny wygląd mojego domu.

13.06.2021
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na wizytę serwisanta zajmującego się odświeżaniem kanap? Mam problem z nieczystą tapicerkę na moim wypoczynku oraz dwóch fotelach w salonie. Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na wykonanie przez Was usługi tego typu? Proszę o informację.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063