Pranie Tapicerki Samochodowej Włocławek

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Włocławek.
Wybrane zlecenia

Wschód Leśny, Włocławek
Posiadam samochdód dostawczy. Jest w nim skórzana tapicerka. Ostatnio zauważyłam, że jest na niej plama od oleju silnikowego. Teraz pytanie- czy zajmują się Państwo praniem tapicerki samochodowej? Jeżeli tak, to jaki byłby koszt takiej usługi? Czy długo trzeba czekać na taką uslugę? Proszę o kontakt zwrotny z Państwa serwisu, gdyż boję się, że plama ta pozostanie.

Zawiśle
Potrzebuję na jutro serwisanta, który podjąłby się usunięcia plamy z tapicerki samochodowej w moim aucie. Posiadam kilkuletni samochód i nie wiem czy plama ta jeszcze będzie chciała zejść. Proszę o informację.

Michelin
Jaki jest czas oczekiania na serwisanta, który podjąłby się usunięcia wybrudzonej tapicerki zamszowej? Moje dzieci wybrudziły wspomnianą tapicerkę i ciężko jest mi ją domyć. Zależy mi na czasie, gdyż wygląda to bardzo nieestetycznie i nieschludnie, a sama próbowałam to zmyć, jednak bezskutecznie. Proszę Państwa o bezzwłoczny kontakt.

Rybnica
Szukam technika, który podjąłby się usunięcia plam z tapicerki samochodowej. Tapicerka ma już kilka lat i po prostu tapicerka jest nieczysta. Nie próbowałam jej czyścić, ponieważ uznałam, że nie warto, jdnak teraz coś mnie tknęło.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502