Pranie Tapicerki Warszawa

Pranie Dywanów i Tapicerki Domowej Aakon Cezary Gawron
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Po imprezie nasze fotele wyglądały fatalnie - wszędzie pełno plam i brudu. Na szczęście mieliśmy namiary do tej firmy czyszczącej, której zleciliśmy usługę prania foteli. Panowie pracę wykonali starannie i dokładnie, do tego zaproponowali przystępną stawkę. Widać, że to profesjonaliści w każdym calu. Dziękujemy za bardzo szybką reakcję i fachowo wykonaną usługę. Szczerze polecamy!"
Miasto Ogród Młociny
Czyszczenie Dywanów i Tapicerki Services Norbert Gajewski
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Tapicerka była szara, brudna i poplamiona (wiadomo, jak to jest z małymi dziećmi). Na szczęcie ci panowie zaoferowali nam usługę prania tapicerki w rozsądnej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i na pewno będziemy korzystać z ich wsparcia w przyszłości."
Lewinów, Warszawa
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Bewer Service
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa wykonana bez marudzenia - rzetelnie i sumiennie. Panowie do pracy podeszli jak prawdziwi profesjonaliści. Ceny mieli przystępne, a pranie tapicerki domowej nie zajęło im wiele czasu. Polecamy serdecznie, telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy, bo pewnie jeszcze wiele razy będziemy się z nimi kontaktować."
Utrata
Wybrane zlecenia

2021-08-17 Gać
Wykonują państwo usługę prania tapicerki z dojazdem i u klienta w domu? Mam wybrudzoną tapicerkę w moim salonie, meble mają już spoto lat dlatego zależy mi na tym by fachowcy, którzy mają do mnie przyjechać mieli odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie. Nie chcę by zostały zniszczone przez źle dobrany preparat piorący.

2021-08-12 Załuski, Warszawa
Dziś gdy malowałam swoje paznokcie niechcący strąciłam z brzegu kanapy buteleczkę z czerwonym lakierem do paznokci. Pech chciał że prawie cała zawartość się wylała na środek tapicerki i powstała z tego dość duża plama. Proszę mi powiedzieć dadzą państwo radę to wyprać?

2021-07-31 Stare Miasto, Warszawa
Byłem dziś wraz z rodziną autem w lesie chcieliśmy by pies się trochę wybiegał, więc poszliśmy się przejść, niestety podczas spaceru złapał nas nagły deszcz. Więc by nie zmoknąć już do końca szybko pobiegliśmy do auta. Jak się okazało pies przed wskoczeniem na tylne siedzenie zdążył się jeszcze skąpać w kałuży. Całe siedzenie jest usłane plamami od błota. Jestem załamany. Piorą państwo tapicerkę z takimi plamami?

2021-07-10 Las, Warszawa
Moje kochane dzieci- wnuki spędziły u mnie cały weekend i niestety chyba nieumyślnie pobrudziły tapicerkę. Chciałabym zamówić na jutro usługę prania wypoczynku? Jest taka możliwość?

2021-06-26 Stokłosy
Kontaktują sie ponieważ chciałabym się dowiedzieć jaki jest u państwa czas oczekiwania na czyszczenie wypoczynku? Do wyprania jest głównie kanapa bo są na niej niewielkie plamy od wina.

2021-06-16 Pyry, Warszawa
Potrzebuję zamówić fachowców do czyszczenia tapicerki domowej- kanapa i dwa fotele.Podczas remontu majster źle zabezpieczył wypoczynek folią i powstały na nim plamy od farby. Na kanapie jest tylko kilka malutkich plamek, najbardziej oberwał fotel bo ma jedną dużą plamę czerwonej farby i niestety wygląda to bardzo źle. Kiedy fachowiec mógłby się u mnie zjawić?

2021-06-05 Utrata, Warszawa
Czy da się zamówić u państwa serwis na jutro? Bo mam pewien problem dwa dni temu prałam w domu tapicerkę i nie domyła się plus powstały na niej zacieki, które nie wyglądają estetycznie. Myślałam że uda mi się ją ładnie wyczyścić ale chyba mam pecha bo ludziom z internetu nawet plamy z czerwonego wina elegancko schodziły.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502