Pranie Tapicerki Samochodowej Warszawa

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Warszawie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów, Wykładzin i Tapicerki Roco Clean Robert Karmarz
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów, Wykładzin i Tapicerki Roco Clean Robert Karmarz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Ceny od 150 zł
Pranie Tapicerki Samochodowej Warszawa
Sprawdź szczegóły
...
Wybrane pytania od klientów
Warszawa Praga Północ 19.05.2022
Witam jaki jest koszt kompleksowej uslugi prania całej tapicerki w samochodzie peugeot 206?.
Czyszczenie Dywanów i Tapicerki Services Norbert Gajewski
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Dywanów i Tapicerki Services Norbert Gajewski

Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Samochodowej Warszawa
Sprawdź szczegóły
Dzięki odpowiednim sprzętom i posiadanej wiedzy możesz być pewny, że każda usługa zlecona tej firmie zostanie wykonana z należytą starannością i dokładnością. Zleć wypranie tapicerki domowej, wykładziny albo wełnianego dywanu z długim włosiem. Masz ...
Wybrane pytania od klientów
Warszawa Ursynów 13.06.2022
Chciałem uprać cała tapicerkę w aucie Opel signum z bagażnikiem podsufitka boczki ile kosztuje taka usługa i czy przyjeżdżacie na miejsce
Serwis będzie dostępny od dnia 01.07.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pytania od klientów

12.09.2021
Niestety musiałam zawieźć mojego chorego pieska do weterynarza, bałam się na tyle o jego zdrowie, że zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że jego łapki były całe brudne. I w efekcie mam na całej tylnej kanapie liczne plamy od błota. Chciałabym, żeby zniknęły stamtąd jak najszybciej. Pomocy!

28.08.2021
Ile wyniesie czyszczenie tylnej kanapy w samochodzie? Niestety, ale mam tam bardzo dużą i nieprzyjemną plamę od smaru. Da się w ogóle usunąć coś takiego? Proszę o możliwie najszybszą pomoc!

19.08.2021
Dość pilnie potrzebuję wykonać usługę prania tapicerki samochodowej. Mam zabrudzone materiałowe siedzenia auta. Byłam z całą rodziną na wakacjach i dość dużo czasu musieliśmy spędzić w trasie. Oczywiście nasz pupil pojechał z nami i mam teraz pełno sierści psa na kanapie i fotelach. Nie mogę tego sama zdjąć. Czy moglibyście pomóc?

17.08.2021
Potrzebuję zeprać plamę od dżemu porzeczkowego z przedniego welurowego fotela w moim samochodzie. Mała córeczka jadła kanapkę i połowa jej zawartości niestety wylądowała na jasnym materiale. Nie mogę się tego pozbyć. Nie obejdzie się bez Waszej pomocy!

04.08.2021
Jaka jest cena prania tapicerki z dojazdem do klienta? Czy w ogóle realizujecie usługi tego typu? Ja mieszkam w centrum miasta. Czy byłaby możliwość pomocy? Pies pobrudził mi tapicerkę w aucie i nie mogę pozbyć się tych plam oraz bardzo nieprzyjemnego zapachu. Pomożecie mi?

27.07.2021
Witam serdecznie. Jaki jest koszt czyszczenia zabrudzonej od zwierząt tapicerki samochodowej? Jechałam na rodzinne wakacje i oczywiście zabrałam ze sobą swoje dwa małe pieski, niestety podróż nie przebiegała tak kolorowo jak się spodziewałam i cała tylna część pojazdu nadaje się do porządnego wymycia. Możecie mi pomóc?

25.07.2021
Interesuje mnie skorzystanie za pomocą Waszego serwisu z czyszczenia tapicerki samochodowej w najbliższym czasie. Mam fotele i całe wnętrze auta obite welurowym materiałem, który bardzo lubię i o który naprawdę mocno dbam. Pech chciał, że teraz widnieje tam duża plama od napoju. Pomóżcie!

15.07.2021
Dzień dobry. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego serwisu do czyszczenia tapicerki samochodowej. Wróciliśmy właśnie z wakacji i sami państwo wiedzą jak to jest podróżować z małymi dziećmi zawsze coś wyleją i pobrudzą siedzenia. Tak było i tym razem synek wylał szejka na tylnim siedzeniu i powstała okropna plama. Bardzo lubię mieć zadbane auto ale przy dwójce dzieci to chyba niemożliwe.

09.07.2021
Szukam kogoś, kto w najbliższym czasie byłby w stanie wykonać dla mnie usługę prania tapicerki samochodowej. Moja skórzana tapicerka na tylnej kanapie została poplamiona przez moje dziecko za pomocą jogurtu. Wygląda to bardzo brzydko, a nie daje się zmyć. Pomożecie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502