Pranie Tapicerki Samochodowej Warszawa

Czyszczenie Dywanów i Tapicerki Services Norbert Gajewski
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Dzięki odpowiednim sprzętom i posiadanej wiedzy możesz być pewny, że każda usługa zlecona tej firmie zostanie wykonana z należytą starannością i dokładnością. Zleć wypranie tapicerki domowej, wykładziny albo wełnianego dywanu z długim włosiem. Masz ...
Wybrane zlecenia

Lewandów
Witam serdecznie. Jaki jest koszt czyszczenia zabrudzonej od zwierząt tapicerki samochodowej? Jechałam na rodzinne wakacje i oczywiście zabrałam ze sobą swoje dwa małe pieski, niestety podróż nie przebiegała tak kolorowo jak się spodziewałam i cała tylna część pojazdu nadaje się do porządnego wymycia. Możecie mi pomóc?

Brzeziny, Warszawa
Jaka jest cena prania tapicerki z dojazdem do klienta? Czy w ogóle realizujecie usługi tego typu? Ja mieszkam w centrum miasta. Czy byłaby możliwość pomocy? Pies pobrudził mi tapicerkę w aucie i nie mogę pozbyć się tych plam oraz bardzo nieprzyjemnego zapachu. Pomożecie mi?

Kawęczyn-Wygoda
Interesuje mnie skorzystanie za pomocą Waszego serwisu z czyszczenia tapicerki samochodowej w najbliższym czasie. Mam fotele i całe wnętrze auta obite welurowym materiałem, który bardzo lubię i o który naprawdę mocno dbam. Pech chciał, że teraz widnieje tam duża plama od napoju. Pomóżcie!

Placówka
Niestety musiałam zawieźć mojego chorego pieska do weterynarza, bałam się na tyle o jego zdrowie, że zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że jego łapki były całe brudne. I w efekcie mam na całej tylnej kanapie liczne plamy od błota. Chciałabym, żeby zniknęły stamtąd jak najszybciej. Pomocy!

Nadwiśle, Warszawa
Szukam kogoś, kto w najbliższym czasie byłby w stanie wykonać dla mnie usługę prania tapicerki samochodowej. Moja skórzana tapicerka na tylnej kanapie została poplamiona przez moje dziecko za pomocą jogurtu. Wygląda to bardzo brzydko, a nie daje się zmyć. Pomożecie?

Lewinów
Potrzebuję zeprać plamę od dżemu porzeczkowego z przedniego welurowego fotela w moim samochodzie. Mała córeczka jadła kanapkę i połowa jej zawartości niestety wylądowała na jasnym materiale. Nie mogę się tego pozbyć. Nie obejdzie się bez Waszej pomocy!

Stare Świdry
Ile wyniesie czyszczenie tylnej kanapy w samochodzie? Niestety, ale mam tam bardzo dużą i nieprzyjemną plamę od smaru. Da się w ogóle usunąć coś takiego? Proszę o możliwie najszybszą pomoc!

Ujazdów, Warszawa
Dość pilnie potrzebuję wykonać usługę prania tapicerki samochodowej. Mam zabrudzone materiałowe siedzenia auta. Byłam z całą rodziną na wakacjach i dość dużo czasu musieliśmy spędzić w trasie. Oczywiście nasz pupil pojechał z nami i mam teraz pełno sierści psa na kanapie i fotelach. Nie mogę tego sama zdjąć. Czy moglibyście pomóc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502