Pranie Tapicerki Skawina

Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Na Twojej tapicerce samochodowej pojawiła się uciążliwa plama? A może chcesz odświeżyć swoją domową kanapę lub fotele? Postaw na ten serwis, który specjalizuje się w praniu tapicerki domowej i samochodowej. Dzięki fachowcom Twoje stare meble i wnętrze ...
Usługi Sprzątające oraz Prania Dywanów i Tapicerek Fresh-Dom
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Cena z pewnością warta usługi. Czyszczenie wypoczynku w firmie przebiegło bez większych problemów - ekspresowo oraz dokładnie. Efekt był natychmiastowy, a cena przystępna. Polecamy gorąco każdemu w pilnej potrzebie m.in. za fachowo wykonaną robotę i sami również chętnie będziemy tu wracać, bo lepszej firmy piorącej w okolicy na pewno nie znajdziemy."
Skawina
Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie kanapy na medal. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami doświadczonymi. Polecamy z ręką na sercu za terminowość, rzetelność i dokładność wykonanej pracy. Telefon oczywiście zachowujemy w razie potrzeby."
Skawina
Serwis będzie dostępny od dnia 24.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-07-31 Skawina
Witam Państwa serdecznie. Kieruję się do Was, ponieważ mam kilka pytań tematycznych, a mianowicie jestem zainteresowana usunięciem licznych plam z bardzo zabrudzonej przez lata i wyglądającej na bardzo nieczystą tapicerki. Stan tego mebla naprawdę nie jest dobry, dlatego chciałabym go jak najszybciej odświeżyć. Czy mogę skorzystać z Waszych usług? Będę wdzięczna za szybką pomoc.

2021-07-24 Skawina
Dzień dobry państwu. Potrzebuję pilnie porady. Muszę pozbyć się bardzo trudnej do usunięcia plamy od farby. W jakiej cenie tak mnie więcej będzie usunięcie plamy? Jakich metod najlepiej użyć do pozbycia się farby z tapicerki domowej? Podczas remontu poplamiła mi się kanapa i dwa fotele. W jakiej cenie będzie usługa?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502