Pranie Tapicerki Samochodowej Skawina

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej wykonana została sprawie i profesjonalnie, bez żadnych niespodzianek. Polecamy z ręką na sercu za zaangażowanie, bardzo dobry kontakt oraz bardzo wysoką skuteczność."
Wybrane zlecenia

2021-09-23 Skawina
Chciałabym sie umówić z państwem na jutro na czyszczenie tapicerki samochodowej, o której mogę wam swoje auto podstawić? Na tapicerce jest ogromna plama od oleju silnikowego, która powstała przez nieuwagę mechanika który w ostatnim czasie auto naprawiał na szczęście pan zobowiązał się do pokrycia kosztów czyszczenia wybrudzonej tapicerki.

2021-08-10 Skawina
Witam serdecznie. Piszę do państwa ponieważ mam następujące zapytanie dotyczące usługi prania tapicerki . Jaki jest czas oczekiwania na czyszczenie tapicerki samochodowej przez wasz serwis? Tapicerka ma jedną niewielką plamę od oleju silnikowego i bardzo mi zależy na tym by państwo jak najszybciej ją usuneli. Proszę o szybka odpowiedź na temat wolnego terminu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502