Pranie Tapicerki Pszczyna

Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracujący tutaj fachowcy doskonale wiedzą, jakie działania są najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Każde zgłoszenie, do którego podchodzą, jest traktowane z najwyższą ...
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Nasza tapicerka była bardzo zniszczona, ponadto miała wiele plam i zabrudzeń. Na szczęście znaleźliśmy w Internecie numer telefonu do tego wykonawcy, który oferował m.in. pranie tapicerki. Pracę wykonał sumiennie, a cena była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, telefon do wykonawcy oczywiście zapisujemy."
Pszczyna
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Przeprowadzaliśmy remont mieszkania, po którym kanapa była tak brudna, że zastanawialiśmy się już na kupnem nowej. Sprawę załatwił jednak telefon do tego Pana, który dokładnie wyprał kanapę i teraz wygląda jak nowa. Polecamy serdecznie!"
Pszczyna
Wybrane zlecenia

2021-09-28 Bielska
Sofa i 2 fotele tapicerowane

2021-07-19 Pszczyna
Witam serdecznie. Kontaktuję sie z Państwem ponieważ potrzebuję wyczyscić tapicerkę w moim mieszkaniu. Jakiś czas temu poplamiłem kanapę sokiem i powstały nieestetyczne plamy. Chciałbym zorientowac się w cenach i terminach w jakim można wyczyścić tapicerkę w Waszym serwisie.

2021-07-05 Pszczyna
Dzień dobry państwu. Właśnie poszukuję firmy, która zajmuje się praniem tapicerki i znajduje się w pobliżu. Potrzebuję umówić się na pranie fotela. To ulubiony fotel mojego dziadka, a ja poplamiłem go plamami od czerwonego wina. W jakiej cenie bedzie usługa wyprania takiego fotela? Bardzo zależy mi na czasie. W jakim czasie może być wypranie tapicerki?

Dzielnice Pszczyny, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Stare Miasto
 2. Śródmieście
 3. Siedlice
 4. Piastów
 5. Daszyńskiego
 6. Powstańców Śląskich (Poligon)
 7. Piłsudskiego
 8. Podstarzyniec
 9. Polne Domy
 10. Kolonia Jasna
 11. Kępa
 12. Stara Wieś
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502