Pranie Tapicerki Samochodowej Pszczyna

Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Nasze auto miało już swoje lata, więc i tapicerka nie prezentowała się zbyt ciekawie. Na szczęście trafiliśmy na tą firmę, której powierzyliśmy usługę prania tapicerki samochodowej. Panowie od razu wiedzieli, jakich środków użyć, by tapicerka odzyskała swój dawny blask. Praca przebiegła sumiennie i rzetelnie, a panowie byli mili i z poczuciem humoru. Polecamy z całego serca, telefon zapisujemy na przyszłość."
Pszczyna
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-08-05 Pszczyna
Witam państwa serdecznie. Potrzebuję umówić się z firmą, która czyści tapicerki samochodowe. Potrzebuję prania siedzeń w samochodzie. Moje dzieci podczas podróży samochodem ubrudzily tylne siedzenia czekoladą, sokami i teraz bardzo ciężko jest doczyścić tapicerkę. W jakiej cenie będzie wezwanie firmy, która to wyczyści oraz jaki jest czas oczekiwania?

2021-07-04 Pszczyna
Dobry wieczór. Czy umówię się tu na czyszczenie tapicerki samochodowej? Bardzo zalezy mi na wypraniu brudnej tapicerki ponieważ chciałbym sprzedać samochod, a siedzenia są brudne. Sprawa jest pilna, kiedy najszybciej możemy się umówić?

Dzielnice Pszczyny, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Stare Miasto
 2. Śródmieście
 3. Siedlice
 4. Piastów
 5. Daszyńskiego
 6. Powstańców Śląskich (Poligon)
 7. Piłsudskiego
 8. Podstarzyniec
 9. Polne Domy
 10. Kolonia Jasna
 11. Kępa
 12. Stara Wieś
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502