Pranie Tapicerki Kraków

Rafał Fedaczkowski Raf-Max
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie kanapy zakończyło się sukcesem. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami dokładnymi, uczciwymi i godnymi zaufania. Usługę oceniamy na piątkę z plusem. Polecamy gorąco, a telefon kontaktowy oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość."
PATRYK DUDZIŃSKI ECO-FRESH
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Cena z dojazdem przystępna, panowie mili i gotowi do pracy, a usługa czyszczenia tapicerki domowej zakończona została sukcesem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i od tej pory będziemy polecać ich kompleksowe usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy!"
GRACJAN MARACH PAROBUS
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

GRACJAN MARACH PAROBUS

Pranie Tapicerki Kraków
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie wypoczynku na najwyższym poziomie. Praca wykonana została na miejscu, a panowie dali się poznać jako osoby sumiennie, rzetelne i uczciwe, co w połączeniu z zaangażowaniem i dokładnością wpłynęło na najwyższą ocenę. Polecamy serdecznie tą firmę czyszczącą wszystkim naszym znajomym i rodzinie, bo to bez wątpienia profesjonaliści w każdym calu!!!"
FRESH DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami miłymi, sympatycznymi i bardzo kulturalnymi. Polecamy serdecznie kompleksowe usługi tego wykonawcy, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
SEBASTIAN KMIECIK MOBILNA MYJNIA PAROWA MYJTO
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jakość na wysokim poziomie. Panowie w firmie zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Z usługą prania tapicerki samochodowej poradzili sobie znakomicie - teraz wnętrze samochodu wygląda jak nowe. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i polecamy gorąco wszystkim naszym bliskim."
Serwis będzie dostępny od dnia 11.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Podgórze Duchackie, Kraków
Szukam serwisantów najlepiej takich którzy są w pobliżu mojej miejscowości bo zależy mi na jak najszybszym czyszczeniu zabrudzonej tapicerki w moim domu. Jutro się spodziewam długo wyczekiwanych gości i wszystko musi być na tip top. No i oczywiście nie chciałbym ponosić dodatkowych kosztów za dojazd.

Nowa Huta
Za tydzień przyjmuję nowych lokatorów do mojego mieszkania, i chciałabym przywrócić je do stanu świetności by nie schodzić z opłat za wynajem. Zainteresowana jestem wynajęciem firmy, która zajmuje się usuwaniem plam z tapicerki. Tapicerka jest nieczysta i ma trzy niewielkie plamy nie wiem od czego one mogły powstac, niestety nie dopytałam o to poprzednich lokatorów.

Bronowice, Kraków
Potrzebuję zamówić serwisantów do czyszczenia tapicerki w moim domu, mieszkam na przedmieściach w domu jednorodzinnym. Wczoraj moja pięcioletnia córka wylała tłuszcz na kanapę i powstały na niej dość spore plamy od tłuszczu.

Prokocim, Kraków
Jaka jest cena prania tapicerki w państwa w zakładzie? Mógłbym ją przywieźć jutro lub pojutrze? Mam w domu remont i nie ma możliwośći wyprania jej w moim domu bo nie ma wystarczającej ilości miejsca. Tapicerka jest brudna, głównie przez psa bo to jego ulubione miejsce w domu.

Kazimierz
Kupiliśmy używany zestaw mebli wypoczynkowych w bardzo okazyjnej cenie. Po powrocie do domu zorientowaliśmy się że tapicerka jest nie domyta. Chcielibyśmy ją wyprać ale w domu z powodu remontu dwóch pokoi nie ma na to miejsca. Czy zajmują się państwo praniem tapicerki w zakładzie?

Bronowice
Witam serdecznie. Chciałabym zapytać ile kosztuje pranie tapicerki, mam do wyczyszczenia taki fotel z jasnego materiału. Pies pobrudził brudnymi ze spaceru łapami i nie mogę tego doczyścić, a bardzo to widać bo jak wspomniałam wcześniej fotel ten jest w jasnym kolorze. Jakie macie najbliższe wolne terminy na pranie?

Dzielnice Krakowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Prądnik Biały
 2. Bieżanów-Prokocim
 3. Dębniki
 4. Nowa Huta
 5. Mistrzejowice
 6. Podgórze Duchackie
 7. Prądnik Czerwony
 8. Bieńczyce
 9. Stare Miasto
 10. Podgórze
 11. Krowodrza
 12. Grzegórzki
 13. Czyżyny
 14. Swoszowice
 15. Bronowice
 16. Zwierzyniec
 17. Wzgórza Krzesławickie
 18. Łagiewniki

Pranie dywanów nie jest prostym zadaniem. Domowe sposoby zazwyczaj zawodzą, dlatego, jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu i energii, przekaż to zadanie wykwalifikowanym pracownikom firmy oferującej usługi sprzątania.

Na pewno zadajesz sobie pytanie, gdzie znaleźć solidny zakład z Twojego miasta lub okolicy? Poprawna odpowiedź może być tylko jedna – skorzystaj z serwisu naprawek.pl, na którym znajdziesz tylko sprawdzonych, cieszących się dobrymi opiniami specjalistów.

Czyszczenie dywanów powinno odbywać się z użyciem nie tylko odpowiednich środków, ale również sprzętów. Odkurzacz przeznaczony do użytku domowego nie usunie zanieczyszczeń w takim stopniu jak specjalistyczny sprzęt. 

Liczne dywany czy wykładzina w domu to niewątpliwie siedlisko alergenów. Jeśli niewidoczne gołym okiem roztocza kurzu zostaną odpowiednio powiększone, mogą przyprawić o dreszcze niejedną osobę. Są one powodem wielu alergii, dlatego systematyczne sprzątanie jest koniecznością.

Czyszczenie dywanów lub wykładzin to tylko część usług dostępnych w zakładach prowadzących tego rodzaju działalność. Pranie tapicerki, a konkretniej czyszczenie sofy, czyszczenie kanapy, jak również foteli i krzeseł dostępne jest w większości firm. Samodzielne wypranie foteli nie przyniesie oczekiwanych efektów, dlatego najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy specjalistów.

Wśród usług firm czyszczących dostępne jest również usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Jeśli posiadasz w domu zwierzęta, zapewne samodzielnie nie pozbędziesz się przykrej woni. Podobnie może być w przypadku poważnego ubrudzenia tapicerki – zapach może unosić się bardzo długo i stosowanie domowych środków nie przyniesie pożądanego rezultatu. Zaoszczędź czas i skorzystaj z usług profesjonalnej firmy – na pewno nie pożałujesz.

Jeśli posiadasz meble wykonane ze skóry, powinieneś pamiętać o ich odpowiednim czyszczeniu. Środki przeznaczone do tego rodzaju materiałów nie są tanie, poza tym istnieje ryzyko, że poprzez nieumiejętne użycie zniszczysz kosztowny surowiec. Czyszczenie tapicerki skórzanej przekaż doświadczonym pracownikom – dzięki specjalistycznej wiedzy postąpią według zaleceń producenta. Po usunięciu zanieczyszczeń możesz zdecydować się na impregnację tapicerki.

Jeśli meble, które posiadasz, nie są pierwszej nowości, pamiętaj, że jest dla nich szansa – renowacja skóry nada im nowe życie, a Ty nie będziesz musiał rozstawać się z przedmiotami, do których jesteś przywiązany.

Usunięcie uporczywych plam z dywanu możliwe jest dzięki zastosowaniu środków dostosowanych do rodzaju włosia. Brak wiedzy w tym zakresie może spowodować nieodwracalne zniszczenie dywanu lub wykładziny.

Firma piorąca tapicerki oraz czyszcząca dywany dołoży wszelkich starań, by usługa została wykonana na jak najwyższym poziomie. Powierzając jej tego typu zadania, możesz mieć pewność, że użyte zostaną odpowiednie środki czyszczące. Nie zwlekaj i zadzwoń do serwisu Naprawek – realizacja usług odbędzie się sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502