Pranie Tapicerki Kraków

Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie wypoczynku na najwyższym poziomie. Praca wykonana została na miejscu, a panowie dali się poznać jako osoby sumiennie, rzetelne i uczciwe, co w połączeniu z zaangażowaniem i dokładnością wpłynęło na najwyższą ocenę. Polecamy serdecznie tą firmę czyszczącą wszystkim naszym znajomym i rodzinie, bo to bez wątpienia profesjonaliści w każdym calu!!!"
Grzegórzki
Usługi Sprzątające oraz Prania Dywanów i Tapicerek Fresh-Dom
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalna firma sprzątająca świadczy usługi z zakresu sprzątania biur i mieszkań. Specjaliści używają specjalistycznych środków chemicznych dopasowanych do rodzaju materiału lub tworzywa, z którego jest wykonane wyposażenie. Pomogą przy pracach ...
Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie kanapy zakończyło się sukcesem. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami dokładnymi, uczciwymi i godnymi zaufania. Usługę oceniamy na piątkę z plusem. Polecamy gorąco, a telefon kontaktowy oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość."
Grzegórzki
Serwis będzie dostępny od dnia 24.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-08-29 Mistrzejowice, Kraków
Jaka jest cena prania tapicerki w państwa w zakładzie? Mógłbym ją przywieźć jutro lub pojutrze? Mam w domu remont i nie ma możliwośći wyprania jej w moim domu bo nie ma wystarczającej ilości miejsca. Tapicerka jest brudna, głównie przez psa bo to jego ulubione miejsce w domu.

2021-08-22 Kazimierz
Potrzebuję zamówić serwisantów do czyszczenia tapicerki w moim domu, mieszkam na przedmieściach w domu jednorodzinnym. Wczoraj moja pięcioletnia córka wylała tłuszcz na kanapę i powstały na niej dość spore plamy od tłuszczu.

2021-08-20 Kazimierz, Kraków
Kupiliśmy używany zestaw mebli wypoczynkowych w bardzo okazyjnej cenie. Po powrocie do domu zorientowaliśmy się że tapicerka jest nie domyta. Chcielibyśmy ją wyprać ale w domu z powodu remontu dwóch pokoi nie ma na to miejsca. Czy zajmują się państwo praniem tapicerki w zakładzie?

2021-08-15 Prokocim, Kraków
Za tydzień przyjmuję nowych lokatorów do mojego mieszkania, i chciałabym przywrócić je do stanu świetności by nie schodzić z opłat za wynajem. Zainteresowana jestem wynajęciem firmy, która zajmuje się usuwaniem plam z tapicerki. Tapicerka jest nieczysta i ma trzy niewielkie plamy nie wiem od czego one mogły powstac, niestety nie dopytałam o to poprzednich lokatorów.

2021-06-19 Nowa Huta
Szukam serwisantów najlepiej takich którzy są w pobliżu mojej miejscowości bo zależy mi na jak najszybszym czyszczeniu zabrudzonej tapicerki w moim domu. Jutro się spodziewam długo wyczekiwanych gości i wszystko musi być na tip top. No i oczywiście nie chciałbym ponosić dodatkowych kosztów za dojazd.

2021-06-14 Prokocim
Witam serdecznie. Chciałabym zapytać ile kosztuje pranie tapicerki, mam do wyczyszczenia taki fotel z jasnego materiału. Pies pobrudził brudnymi ze spaceru łapami i nie mogę tego doczyścić, a bardzo to widać bo jak wspomniałam wcześniej fotel ten jest w jasnym kolorze. Jakie macie najbliższe wolne terminy na pranie?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502