Pranie Tapicerki Samochodowej Kraków

Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Eco-Fresh Patryk Dudziński
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Pilnie potrzebujesz wyprać tapicerkę w swoim samochodzie? Istnieje dla Ciebie rozwiązanie! Niezwłocznie skontaktuj się z tą firmą specjalizującą się w czyszczeniu tapicerek samochodowych! Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i doskonała znajomość ...
Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Na Twojej tapicerce samochodowej pojawiła się uciążliwa plama? A może chcesz odświeżyć swoją domową kanapę lub fotele? Postaw na ten serwis, który specjalizuje się w praniu tapicerki domowej i samochodowej. Dzięki fachowcom Twoje stare meble i wnętrze ...
Usługi Czyszczenia Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Myjto Sebastian Kmiecik
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jakość na wysokim poziomie. Panowie w firmie zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Z usługą prania tapicerki samochodowej poradzili sobie znakomicie - teraz wnętrze samochodu wygląda jak nowe. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i polecamy gorąco wszystkim naszym bliskim."
Wybrane zlecenia

2021-09-12 Krowodrza, Kraków
Interesuje mnie umówienie się na pierwszy wolny termin czyszczenia tapicerki w moim samochodzie. Najchętniej chciałabym wykonać usługę jeszcze dzisiaj, no ewentualnie możemy umówić się na jutro. Niestety zagłówek jest brudny od podkładu do twarzy. Czy moglibyście mi pomóc?

2021-09-11 Bieńczyce, Kraków
Czy zajmujecie się Państwo także czyszczeniem tapicerki samochodowej, czy podejmujecie się jedynie prania mebli domowych? Niestety, ale jadłem w aucie hot-doga i mam brudną tapicerkę od ketchupu. Pomożecie?

2021-09-02 Bieńczyce, Kraków
Witam serdecznie. Kontakt do Waszego serwisu znalazłem na stronie Internetowej. Czy to prawda, że jesteście firmą od prania tapicerki samochodowej i bylibyście w stanie odświeżyć wnętrze mojego auta oraz pozbyć się z moich skórzanych obić sierści psa, która jest wszechobecna? Będę wdzięczna za szybki odzew i pomoc.

2021-08-30 Mistrzejowice, Kraków
Mam kontakt do Was od kolegi z pracy. Korzystał on już z Waszej usługi czyszczenia tapicerki samochodowej i był bardzo zadowolony. Ja mam materiałowe fotele w aucie, na których widnieje kilka plam od jedzenia, których to chciałbym się jak najszybciej pozbyć. Pomożecie mi?

2021-07-18 Stare Miasto, Kraków
Jestem zainteresowana praniem przedniego fotela w samochodzie. Tapicerka została wybrudzona przez moje dziecko przy użyciu kredek. Niestety nie zwróciłam na to uwagi i mam teraz wielką kolorową plamę. Pomocy!

2021-07-09 Prądnik
Tak się składa, że trafiłem na Wasz serwis w Internecie. Poszukuję fachowca, który byłby w stanie zająć się usunięciem plamy z tapicerki samochodowej. Mam wnętrze auta w zamszu. Niestety jeden z foteli w samochodzie jest brudny od jakiejś czarnej mazi, mam nadzieje, że to nie smar. Czy możecie się temu przyjrzeć? Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502