Pranie Tapicerki Samochodowej Kraków

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Pranie Tapicerki Samochodowej Kraków
Sprawdź szczegóły
Na Twojej tapicerce samochodowej pojawiła się uciążliwa plama? A może chcesz odświeżyć swoją domową kanapę lub fotele? Postaw na ten serwis, który specjalizuje się w praniu tapicerki domowej i samochodowej. Dzięki fachowcom Twoje stare meble i wnętrze ...
Pytania od klientów
Kraków 07.04.2022
Chciałabym wyprać tapicerkę w samochodzie Citroen. Proszę o informację o wolny termin i cenę. Pozdrawiam
Pytania od klientów

12.09.2021
Interesuje mnie umówienie się na pierwszy wolny termin czyszczenia tapicerki w moim samochodzie. Najchętniej chciałabym wykonać usługę jeszcze dzisiaj, no ewentualnie możemy umówić się na jutro. Niestety zagłówek jest brudny od podkładu do twarzy. Czy moglibyście mi pomóc?

11.09.2021
Czy zajmujecie się Państwo także czyszczeniem tapicerki samochodowej, czy podejmujecie się jedynie prania mebli domowych? Niestety, ale jadłem w aucie hot-doga i mam brudną tapicerkę od ketchupu. Pomożecie?

02.09.2021
Witam serdecznie. Kontakt do Waszego serwisu znalazłem na stronie Internetowej. Czy to prawda, że jesteście firmą od prania tapicerki samochodowej i bylibyście w stanie odświeżyć wnętrze mojego auta oraz pozbyć się z moich skórzanych obić sierści psa, która jest wszechobecna? Będę wdzięczna za szybki odzew i pomoc.

30.08.2021
Mam kontakt do Was od kolegi z pracy. Korzystał on już z Waszej usługi czyszczenia tapicerki samochodowej i był bardzo zadowolony. Ja mam materiałowe fotele w aucie, na których widnieje kilka plam od jedzenia, których to chciałbym się jak najszybciej pozbyć. Pomożecie mi?

18.07.2021
Jestem zainteresowana praniem przedniego fotela w samochodzie. Tapicerka została wybrudzona przez moje dziecko przy użyciu kredek. Niestety nie zwróciłam na to uwagi i mam teraz wielką kolorową plamę. Pomocy!

09.07.2021
Tak się składa, że trafiłem na Wasz serwis w Internecie. Poszukuję fachowca, który byłby w stanie zająć się usunięciem plamy z tapicerki samochodowej. Mam wnętrze auta w zamszu. Niestety jeden z foteli w samochodzie jest brudny od jakiejś czarnej mazi, mam nadzieje, że to nie smar. Czy możecie się temu przyjrzeć? Pomożecie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502