Pranie Tapicerki Katowice

Ewart
4.7
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Ewart

Pranie Tapicerki Katowice
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł w pomieszczeniach biurowych wykonane zostało terminowo i profesjonalnie. Ceny okazały się konkurencyjne, jak na tak duże miasto. Dziękujemy i polecamy tą firmę wszystkim naszym znajomym, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziemy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki przyniosło oczekiwany efekt, a usługa razem z dojazdem nie kosztowała nas majątku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy tych wykonawców i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego i niedrogiego wsparcia w przyszłości."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Świetna firma, godna polecenia i zaufania. Z czyszczeniem tapicerki domowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Do pracy podeszli sumiennie i fachowo, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i niedrogie usługi, telefon do kontaktu jak najbardziej zapisujemy i w przyszłości skorzystamy jeszcze niejeden raz z ich usług."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo pozytywne wrażenie po wykonanej pracy. Bardzo profesjonalne podejście do wykonanej pracy. Usługa prania tapicerki przyniosła oczekiwany efekt, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Jedynie cena mogłaby być ciut niższa, ale poza tym nie mam żadnych negatywnych uwag. Dziękuję za solidność i ogromne zaangażowanie!"

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Katowice
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

Grzegorz Starkowski Stark Management

Pranie Tapicerki Katowice
Sprzątanie to dla wielu z nas ciężki temat, zwłaszcza jeśli jesteśmy ciągle zabiegani, zmęczeni, a jedyną wolną chwilę chcielibyśmy spędzić w inny sposób niż sprzątając. Czyste i zadbane mieszkanie jest bez wątpienia najlepszą wizytówką.

Ekom Adam Szafirski

Pranie Tapicerki Katowice
Nasza doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, dzięki czemu

Jerzy Miosga

Pranie Tapicerki Katowice
Czy Twoja tapicerka samochodowa wymaga solidnego odświeżenia? Nie wiesz, komu zlecić tego rodzaju zadanie? Skontaktuj się z nami, specjalistami z zakładu Jerzego Miosgi – efekty wykonanych zadań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz m.in.
Wybrane zlecenia

Murcki, Katowice
Ratunku! Pies zjadł coś zakazanego i zwymiotował mi na kanapę. Nie umiem sam tego posprzątać. Raczej będę musiał zabrać psa do doktora, ale do sprzątania pobrudzonej tapicerki szukam dobrego fachowca, który tanio i solidnie ulży mi w cierpieniu.

Dąb
Miałam problem z czyszczeniem tapicerki w domu. Fotel, na którym najczęściej mąż "aktywanie" kibicuje reprezntacji pozostawia wiele do życzenia w kwestii czystości. Sąsiadka, z którą zwykle dzielę się radami w kwestiach zakupowych, kulinarnych i porządkowych przyszła by pomóc z tym kłopotliwym meblem, ale moim zdaniem przyda się teraz wizyta profesjonalisty. Tapicerka jest jakby niedomyta, ze smugami. Więc będę wdzięczna za przyjazd sprawdzonego serwisu.

Osiedle Tysiąclecia, Katowice
Witam, mam w pokoju gościnnym wersalkę tapicerowaną, na której zwykle śpią odwiedzający nas znajomi, ale którą też bardzo lubi mój pies. Często zabiera tam swoje zabawki lub kości. Chciałbym odświeżyć jej wygląd, pozbyć się sierści i plam ze śliny psa z tego łózka. Zależy mi na szybkim czyszczeniu, bo na weekend spodziewamy się gości i możliwe, że będzie to wizyta z nocowaniem.

Zarzecze
Koleżanki uważają, że mam talent jesli chodzi o sprawy kosmetyczne i że powinnam zostać wizażystką. Czesto im pomagam w wykonaniu makijażu gdy szykują się na ważne uroczystości. Zwykle jeżdżę do nich by pomóc, ale ostatnio koleżanka przyjechała z córką, bo bardzo się śpieszyła. Gdy ja dokonywałam cudów na jej twarzy, jej córka ubrudziła mi tapierkę szminką. Mam teraz plamę do usunięcia i poszukuję serwisu, który za niewielkie pieniądze wyczyści poplamiony mebel.

Dzielnice Katowic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Bogucice
 2. Brynów
 3. Dąb
 4. Dąbrówka Mała
 5. Wełnowiec-Józefowiec
 6. Janów-Nikiszowiec
 7. Kostuchna
 8. Koszutka
 9. Ligota-Panewniki
 10. Murcki
 11. Tysiąclecia
 12. Muchowiec
 13. Piotrowice-Ochojec
 14. Podlesie
 15. Śródmieście
 16. Szopienice-Burowiec
 17. Giszowiec
 18. Załęska Hałda-Brynów
 19. Witosa
 20. Załęże
 21. Zarzecze
 22. Zawodzie

Czyszczenie tapicerki, pranie dywanów nie należy do najłatwiejszych czynności. Użycie nieodpowiednich środków może spowodować trwałe uszkodzenie materiału, dlatego bez znajomości jego składu nie warto podejmować się tego rodzaju zadaniom. Zwykły odkurzacz nie usunie wszystkich zanieczyszczeń w zadowalający sposób.

Jeśli chcesz mieć gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi, zgłoś się do serwisu Naprawek. Znajdziesz tam specjalistów z Twojego miasta lub okolicy, którzy dzięki posiadanemu doświadczeniu dopilnują, żeby jakość usługi była na jak najwyższym poziomie. Zleć czyszczenie profesjonalistom, którzy cieszą się uznaniem wśród klientów.

Dywany, podobnie jak wykładzina powinny być systematycznie odkurzane, ale również prane. Zazwyczaj gruntowne porządki przeprowadza się przed świętami, jednak jest to zbyt rzadko. Gruntowne pranie dywanu należy zlecać średnio raz na kwartał. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że gromadzące się w nim alergeny, np. roztocza kurzu, pleśń, czy bakterie mogą być niebezpieczne nie tylko dla alergików.

Jeśli posiadasz meble skórzane, pamiętaj o ich regularnym odkurzaniu. Czyszczenie mebli skórzanych wymaga znajomości surowca, dlatego podczas rozmowy z pracownikiem konkretnej firmy sprzątającej, dowiedz się, czy możliwe jest zrealizowanie wspomnianej usługi. Po zakończeniu odświeżania tapicerki skórzanej warto zdecydować się na jej impregnację. Materiał zostanie odpowiednio zabezpieczony i dzięki temu będzie dłużej służył.

Pranie tapicerki powinno być regularnie wykonywane. Zwierzęta, które przebywają w domu, zostawiają sporą ilość sierści, dlatego bardzo ważne jest jej systematyczne usuwanie. Niedopilnowanie tego może spowodować dużo poważniejsze zabrudzenia, które w przyszłości będą znacznie trudniejsze do zlikwidowania.

W razie konieczności warto zlecić usunięcie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Zabieg ten wpłynie na odświeżenie materiału, z którego wykonano meble. Korzystanie z nich będzie zdecydowanie bardziej komfortowe.

Usuwanie uporczywych plam będzie możliwe dzięki skorzystaniu z urządzeń wytwarzających parę. Dzięki wybraniu tej opcji zyskujesz pewność, że zostanie usunięty nie tylko brud, ale również alergeny, których nie pozbędziesz się za pomocą zwykłego odkurzacza.

Coraz bardziej popularna staje się renowacja mebli. Jest to dobry sposób na nadanie im nowego życia. Jeśli nie są w złym stanie, warto poddać je tego rodzaju zabiegom. Wnętrze zostanie zauważalnie odmienione, a Ty nie będziesz zmuszony do zakupu nowych mebli, które wymagałby zdecydowanie większych nakładów finansowych.

Nadal zastanawiasz się nad skorzystaniem z usługi czyszczenia sofy, łóżka, czy wyprania tapicerki? Zgłoś się do serwisu Naprawek i nie martw się o profesjonalne odświeżenie wszystkich Twoich mebli. Sprzątanie nie należy do przyjemności, Każdy zakład realizujący usługi piorące posiada odpowiednio wykwalifikowanych pracowników – bez obaw powierz im swoją wykładzinę lub skórzane fotele.  

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502