Pranie Tapicerki Katowice

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł w pomieszczeniach biurowych wykonane zostało terminowo i profesjonalnie. Ceny okazały się konkurencyjne, jak na tak duże miasto. Dziękujemy i polecamy tą firmę wszystkim naszym znajomym, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziemy."
Wełnowiec-Józefowiec
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki przyniosło oczekiwany efekt, a usługa razem z dojazdem nie kosztowała nas majątku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy tych wykonawców i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego i niedrogiego wsparcia w przyszłości."
Bogucice
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Świetna firma, godna polecenia i zaufania. Z czyszczeniem tapicerki domowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Do pracy podeszli sumiennie i fachowo, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i niedrogie usługi, telefon do kontaktu jak najbardziej zapisujemy i w przyszłości skorzystamy jeszcze niejeden raz z ich usług."
Osiedle Paderewskiego, Katowice
Wybrane zlecenia

2021-07-30 Załęże, Katowice
Witam, mam w pokoju gościnnym wersalkę tapicerowaną, na której zwykle śpią odwiedzający nas znajomi, ale którą też bardzo lubi mój pies. Często zabiera tam swoje zabawki lub kości. Chciałbym odświeżyć jej wygląd, pozbyć się sierści i plam ze śliny psa z tego łózka. Zależy mi na szybkim czyszczeniu, bo na weekend spodziewamy się gości i możliwe, że będzie to wizyta z nocowaniem.

2021-07-28 Śródmieście
Miałam problem z czyszczeniem tapicerki w domu. Fotel, na którym najczęściej mąż "aktywanie" kibicuje reprezntacji pozostawia wiele do życzenia w kwestii czystości. Sąsiadka, z którą zwykle dzielę się radami w kwestiach zakupowych, kulinarnych i porządkowych przyszła by pomóc z tym kłopotliwym meblem, ale moim zdaniem przyda się teraz wizyta profesjonalisty. Tapicerka jest jakby niedomyta, ze smugami. Więc będę wdzięczna za przyjazd sprawdzonego serwisu.

2021-06-06 Podlesie
Ratunku! Pies zjadł coś zakazanego i zwymiotował mi na kanapę. Nie umiem sam tego posprzątać. Raczej będę musiał zabrać psa do doktora, ale do sprzątania pobrudzonej tapicerki szukam dobrego fachowca, który tanio i solidnie ulży mi w cierpieniu.

2021-06-05 Wełnowiec-Józefowiec
Koleżanki uważają, że mam talent jesli chodzi o sprawy kosmetyczne i że powinnam zostać wizażystką. Czesto im pomagam w wykonaniu makijażu gdy szykują się na ważne uroczystości. Zwykle jeżdżę do nich by pomóc, ale ostatnio koleżanka przyjechała z córką, bo bardzo się śpieszyła. Gdy ja dokonywałam cudów na jej twarzy, jej córka ubrudziła mi tapierkę szminką. Mam teraz plamę do usunięcia i poszukuję serwisu, który za niewielkie pieniądze wyczyści poplamiony mebel.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502