Pranie Dywanów Katowice

Mamy dostępnych 4 specjalistów od czyszczenia dywanów w Katowicach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Katowice
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Pranie dywanów z długim włosiem przebiegło szybko i bezproblemowo. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia i dali się poznać jako osoby miłe, życzliwe, odpowiedzialne, kulturalne oraz solidne. Pracę wykonali na miejscu, a cena była przystępna."
Bogucice
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Dywanów Katowice
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Polecamy tą firmę z całego serca. Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi prania dywanów, a także z przystępnej ceny. Numer telefonu do kontaktu zapisujemy na przyszłość i na pewno będziemy jeszcze nieraz do nich wracać."
Szopienice-Burowiec
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Dywanów Katowice
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usuwanie plam z dywanów przebiegło szybko i co dla nas najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z pomocy tej firmy czyszczącej. Kontakt oczywiście pozostawiamy."
Piotrowice-Ochojec
Wybrane pytania od klientów
Katowice 17.12.2021
Dywan krótkowłosy
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Praca wykonana na piątkę z dużym plusem, solidnie, rzetelnie, odpowiedzialnie i porządnie. Pan okazał się osobą miłą i sympatyczną, do tego zaoferował nam przystępną cenę. Czyszczenie dywanów przebiegło szybko i skutecznie, pan w biurze pojawił się następnego dnia. Polecamy gorąco, numer telefonu zapisujemy i będziemy polecać jego usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
Dąbrówka Mała
Wybrane pytania od klientów
Katowice 09.06.2022
Dzień dobry jaki jest koszt prania dywanu za metr?
Pytania od klientów

05.08.2021
Witam serdecznie. Potrzebuję fachowca, który usuwa plamy z dywanów. Próbowałam ten dywan wyczyścić na różne domowe sposoby, niestety bez efektów, są to duże dosyć plamy po soku pożeczkowym, który dziś rano wylało moje dziecko. Czy mogę do państwa zakładu przywieźć ten dywan, czy przyjechałby ktoś od Was do mnie do domu?

16.07.2021
Dzień dobry. Znalazłam państwa stronę w internecie, szukając namiarów na pralnie. Chyba w dobre miejsce trafiłam? Po wczorajszej imprezie ze znajomymi mam strasznie brudzony dywan. Chciałam być uprzejma i pozwoliłam gościom nie zdejmować butów, ale to był jednak zły pomysł. Beżowy wcześniej dywan jest teraz czarny. Czy można u Was zamówić parowe czyszczenie dywanu?

15.07.2021
Jaka cena byłaby pranie zabrudzonego dywanu? Nie ma on jakichś bardzo widocznych zanieszczyczeń, mamy po prostu trzy koty w mieszkaniu, które często też wychodzą na zewnątrz i chcielibyśmy wyczyścić go u Was w zakładzie.

Dzielnice Katowic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Bogucice
 2. Brynów
 3. Dąb
 4. Dąbrówka Mała
 5. Wełnowiec-Józefowiec
 6. Janów-Nikiszowiec
 7. Kostuchna
 8. Koszutka
 9. Ligota-Panewniki
 10. Murcki
 11. Tysiąclecia
 12. Muchowiec
 13. Piotrowice-Ochojec
 14. Podlesie
 15. Śródmieście
 16. Szopienice-Burowiec
 17. Giszowiec
 18. Załęska Hałda-Brynów
 19. Witosa
 20. Załęże
 21. Zarzecze
 22. Zawodzie

Czyszczenie tapicerki, pranie dywanów nie należy do najłatwiejszych czynności. Użycie nieodpowiednich środków może spowodować trwałe uszkodzenie materiału, dlatego bez znajomości jego składu nie warto podejmować się tego rodzaju zadaniom. Zwykły odkurzacz nie usunie wszystkich zanieczyszczeń w zadowalający sposób.

Jeśli chcesz mieć gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi, zgłoś się do serwisu Naprawek. Znajdziesz tam specjalistów z Twojego miasta lub okolicy, którzy dzięki posiadanemu doświadczeniu dopilnują, żeby jakość usługi była na jak najwyższym poziomie. Zleć czyszczenie profesjonalistom, którzy cieszą się uznaniem wśród klientów.

Dywany, podobnie jak wykładzina powinny być systematycznie odkurzane, ale również prane. Zazwyczaj gruntowne porządki przeprowadza się przed świętami, jednak jest to zbyt rzadko. Gruntowne pranie dywanu należy zlecać średnio raz na kwartał. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że gromadzące się w nim alergeny, np. roztocza kurzu, pleśń, czy bakterie mogą być niebezpieczne nie tylko dla alergików.

Jeśli posiadasz meble skórzane, pamiętaj o ich regularnym odkurzaniu. Czyszczenie mebli skórzanych wymaga znajomości surowca, dlatego podczas rozmowy z pracownikiem konkretnej firmy sprzątającej, dowiedz się, czy możliwe jest zrealizowanie wspomnianej usługi. Po zakończeniu odświeżania tapicerki skórzanej warto zdecydować się na jej impregnację. Materiał zostanie odpowiednio zabezpieczony i dzięki temu będzie dłużej służył.

Pranie tapicerki powinno być regularnie wykonywane. Zwierzęta, które przebywają w domu, zostawiają sporą ilość sierści, dlatego bardzo ważne jest jej systematyczne usuwanie. Niedopilnowanie tego może spowodować dużo poważniejsze zabrudzenia, które w przyszłości będą znacznie trudniejsze do zlikwidowania.

W razie konieczności warto zlecić usunięcie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Zabieg ten wpłynie na odświeżenie materiału, z którego wykonano meble. Korzystanie z nich będzie zdecydowanie bardziej komfortowe.

Usuwanie uporczywych plam będzie możliwe dzięki skorzystaniu z urządzeń wytwarzających parę. Dzięki wybraniu tej opcji zyskujesz pewność, że zostanie usunięty nie tylko brud, ale również alergeny, których nie pozbędziesz się za pomocą zwykłego odkurzacza.

Coraz bardziej popularna staje się renowacja mebli. Jest to dobry sposób na nadanie im nowego życia. Jeśli nie są w złym stanie, warto poddać je tego rodzaju zabiegom. Wnętrze zostanie zauważalnie odmienione, a Ty nie będziesz zmuszony do zakupu nowych mebli, które wymagałby zdecydowanie większych nakładów finansowych.

Nadal zastanawiasz się nad skorzystaniem z usługi czyszczenia sofy, łóżka, czy wyprania tapicerki? Zgłoś się do serwisu Naprawek i nie martw się o profesjonalne odświeżenie wszystkich Twoich mebli. Sprzątanie nie należy do przyjemności, Każdy zakład realizujący usługi piorące posiada odpowiednio wykwalifikowanych pracowników – bez obaw powierz im swoją wykładzinę lub skórzane fotele.  

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502