Pranie Tapicerki Częstochowa

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z usług tej firmy korzystamy nie pierwszy raz. Zawsze jesteśmy w 100% zadowoleni z jakości ich pracy i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na tych wykonawców. Sprzęt nowoczesny, dobre środki, a praca wykonana czysto i z efektem. Usługa czyszczenia tapicerki domowej warta swojej ceny. Warto dodać, że panowie usługi świadczą na miejscu."
Północ, Częstochowa
Pytania od klientów
Częstochowa 01.12.2021
Dzień dobry Chciałam zapytać czy wykonują państwo czyszczenia pokrowca z materaca (na materacu) w sumie można to podciągnąć pod wersalkę.?
Pytania od klientów

06.11.2021
Witam. Jaka cena za oczyszczenie i wypranie tapicerki samochodowej {VW Golf IV, 23-letni, dopiero zakupiony i trochę zaniedbany]? Jakie terminy? Jeśli to możliwe, prosiłbym o rozważenie: pon - piątek: godziny poranne, ew. sobota po południu. Dziękuję z góry za odpis. Pozdrawiam. Edward

24.07.2021
Jestem właścicielką buldoga, który sprawia tyle samo radości co kłopotów. Pogoda jest teraz zmienna, byliśmy na długim spacerze, aż pod lasem, ale niestety złapał nas deszcz. W domu, zanim zdjęłam buty i wzięłam ręcznik by osuszyć mojego pupila ten wskoczył na sofę i zaczął się w niej tarzać, wybrudził tapicerkę błotem i śliną. Szukam zatem serwisu, który wybawi mnie z kłopotu i wyczyści mi mój mebel. Proszę o namiary na fachowca.

08.07.2021
Poszedłem do sklepu po sok porzeczkowy, który bardzo lubię. Zasiadając przed telewizorem wylałem trochę napoju na kanapę przewracając szklankę. Nie znam się na usuwaniu takich zabrudzeń Czy może ktoś kogoś plecić będę wdzięczny za okazaną pomoc.

04.07.2021
Piszę z zapytaniem ile kosztuje pranie tapicerki w zakładzie zajmującym się takimi rzeczami. Podczas rzeźbienia z gliny pobrudziłem tapicerowany stolik nocny. Próbowałem to posprzątać jednak stolik w dalszym ciągu jest nieczysty. Proszę o pomoc gdyż chciałbym spokojnie przespać noc.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502