Pranie Tapicerki Częstochowa

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z usług tej firmy korzystamy nie pierwszy raz. Zawsze jesteśmy w 100% zadowoleni z jakości ich pracy i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na tych wykonawców. Sprzęt nowoczesny, dobre środki, a praca wykonana czysto i z efektem. Usługa czyszczenia tapicerki domowej warta swojej ceny. Warto dodać, że panowie usługi świadczą na miejscu."
Północ, Częstochowa
Wybrane zlecenia

2021-07-24 Wyczerpy-Aniołów
Jestem właścicielką buldoga, który sprawia tyle samo radości co kłopotów. Pogoda jest teraz zmienna, byliśmy na długim spacerze, aż pod lasem, ale niestety złapał nas deszcz. W domu, zanim zdjęłam buty i wzięłam ręcznik by osuszyć mojego pupila ten wskoczył na sofę i zaczął się w niej tarzać, wybrudził tapicerkę błotem i śliną. Szukam zatem serwisu, który wybawi mnie z kłopotu i wyczyści mi mój mebel. Proszę o namiary na fachowca.

2021-07-08 Błeszno, Częstochowa
Poszedłem do sklepu po sok porzeczkowy, który bardzo lubię. Zasiadając przed telewizorem wylałem trochę napoju na kanapę przewracając szklankę. Nie znam się na usuwaniu takich zabrudzeń Czy może ktoś kogoś plecić będę wdzięczny za okazaną pomoc.

2021-07-04 Tysiąclecie
Piszę z zapytaniem ile kosztuje pranie tapicerki w zakładzie zajmującym się takimi rzeczami. Podczas rzeźbienia z gliny pobrudziłem tapicerowany stolik nocny. Próbowałem to posprzątać jednak stolik w dalszym ciągu jest nieczysty. Proszę o pomoc gdyż chciałbym spokojnie przespać noc.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502