Pranie Dywanów Częstochowa

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Z usuwaniem plam z dywanów panowie poradzili sobie bardzo dobrze, w biurze zjawili się punktualnie, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, które pracę wykonały z uśmiecham na twarzy. Warto zaznaczyć, że ceny również mieli bardzo przystępne. Polecamy gorąco każdemu, kto chce mieć czysty i pachnący dywan, a telefon zapisujemy na przyszłość."
Raków
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Rzetelność, sumienność i terminowość na najwyższym poziome, co się bardzo rzadko zdarza u fachowców. Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie - pranie dywanów przyniosło oczekiwany efekt, a my jesteśmy im za to bardzo wdzięczni i będziemy polecać ich również innym."
Grabówka, Częstochowa
Pytania od klientów

02.08.2021
Witam serdecznie. Chciałbym zamówić usuwanie plam na nowiutkim dywanie kupionym w zeszłm tygodniu. Pechowo córka poplamiła olejem dywan. Plamy od tłuszczu są bardzo ciężkie do usuniecia. W jakiej cenie jest czyszczenie parowe dywanu? Jak długo czeka się na wolny termin ?

27.07.2021
Dobry wieczór państwu. W moim salonie zabrudził się mocno dywan. Plamy są od czerwonego wina, więc bardzo trudne do usunięcia, a dywan jaśniutki w kolorze ecru, także mocno to widać i przeszkadza. Prosze mnie zapisać na pierwszy, najszybciej mozliwy termin. W jakiej cenie orientacyjnie jest taka usługa? Czy jest możliwośc odebrania dywanu?

20.07.2021
Witam, w jakiej cenie jest usuwanie plam z dywanow? Potrzebuję wyczyścić taki dywan, około 1,5 metra na 2,5. Dywan znajduje się w salonie. Interesuje mnie odbiór dywanu i pranie w zakładzie. Kiedy macie najbliżej wolny termin? Będę chętny skorzystać jak najbszybciej, bo spodziewam się gości w przyszłym tygodniu i chciałbym żeby do tego czasu dywan był czysty.

03.07.2021
Witam państwa. Szukam pomocy, bo przeprowadziłam się niedawno do nowego mieszkania i zroganizowałam parapetówkę. Niestety goście poplamili od soku porzeczkowego dywan. Czy jest szansa umówić sę jutro na czyszczenie dywanu? Oczywiście najlepiej jak usługa odbędzie się na miejscu, bo dywan jest dośc duży i nie mam jak go przewieźć do zakłdu gdyż nie posiadam samochodu.

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie

Systematyczne sprzątanie powinno wejść w nawyk każdemu, komu zależy na zdrowiu domowników. Niestety zwykły odkurzacz nie pomoże na długo. Szkodliwe alergeny np. roztocza kurzu, pleśń, czy bakterie nie zostaną należycie usunięte, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się z profesjonalną firmą czyszczącą. Pranie dywanów, czyszczenie tapicerki zostaw rzetelnie wykwalifikowanym pracownikom.

Gwarancję fachowej usługi zyskasz dzięki specjalistom współpracującym z serwisem naprawek.pl. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje – nie musisz obawiać się o stan przekazanych w ich ręce mebli. Każdy z nich dołoży wszelkich starań, żeby usługi zostały wykonane na jak najwyższym poziomie. Koszt i termin realizacji usługi omówisz bezpośrednio z pracownikiem wybranej przez Ciebie firmy.

Dywanywykładzina wymagają regularnego czyszczenia, dlatego pamiętaj o minimum trzech gruntownych odświeżeniach w ciągu roku. Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z parownicy, która dokładnie usunie wszelkie groźne dla zdrowia mikroorganizmy. Systematyczne pranie dywanu jest szczególnie ważne w przypadku dzieci oraz osób, które borykają się z alergią.

Jeśli zależy Ci na usunięciu uporczywych plam z tapicerki, skorzystaj z usług profesjonalnych zakładów oferujących usługi prania. Domowe metody nie przyniosą efektu, na jakim Ci zależy, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się z rzetelną firmą współpracującą z serwisem Naprawek.

Obecność w domu zwierząt związana jest z ciągłym pozostawianiem przez nie alergenów, np. sierści. Samodzielnie usuniesz ją tylko pobieżnie – szczególnie trudne może być czyszczenie dywanów z długim włosiem. Problemem może być również usuwanie uporczywych zapachów z tapicerki. Skorzystaj z pomocy firmy piorącej tapicerki i dowiedz się, czy istnieje możliwość jej parowego wyczyszczenia. Jest to jedna z najlepszych metod, która pozwala na kompleksowe usunięcie wszystkich drobnoustrojów.

Meble ze skóry również wymagają systematycznego czyszczenia. W tym celu powinno się używać specjalistycznych środków – nieodpowiednie produkty mogą na trwałe zniszczyć kosztowny surowiec. Warto na sam koniec dokonać impregnacji tapicerki – dzięki temu skóra na dłużej zachowa właściwy wygląd.

Wiele firm oprócz usług sprzątania, oferuje również renowację tapicerki. Metoda ta pomoże usunąć poważniejsze widoczne zniszczenia, w tym pęknięcia, przetarcia, czy wypalenia. Warto pomyśleć o naprawieniu ulubionego fotela czy krzesła – dzięki temu będzie dobrze służył przez kilka następnych lat.

Jeśli nadal nie wiesz, gdzie znaleźć solidną firmę z Twojego miasta lub okolicy skontaktuj się z serwisem Naprawek. Serwis ten łączy specjalistów, którzy cieszą się uznaniem wśród klientów. Czyszczenie mebli, dywanów, czy innych przedmiotów przekaż w ręce specjalistów, którzy dopilnują, żeby zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z Twoimi wytycznymi. Zadzwoń już teraz!

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502