Pranie Tapicerki Czeladź

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki przebiegło w ekspresowym tempie, a panowie robotę wykonali z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i na pewno w przyszłości jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Telefon oczywiście zapisujemy."
Czeladź
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Czeladź
Witam państwa serdecznie. Szukam dobrej i niedrogiej firmy świadczacej usługi z zakresu prania tapicerki domowej. Chciałbym wezwac fachowca do prania wypoczynku. Na kanapie pojawił się ślady od czerwonego wina. W jakiej cenie będzie wykonanie usługi w Waszej firmie?

2021-08-18 Czeladź
Dzień dobry. Czy mogę tu zamówić usługe prania kanapy? W nowo zakupionej kanapie pobrudzona zosyała tapicerka. Córka poplamiła tapcierkę sokiem i aż szkoda bo tak jak mówilam jest to nowa kanapa. W jakiej cenie bedzie usługa?

Dzielnice Czeladzi, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Piaski (Brazylia)
  2. Madera
  3. Kolonia Różka
  4. Kolonia Małobądz
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502