Pranie Dywanów Czeladź

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania wykładzin przebiegła szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami godnymi zaufania. Od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich kompleksowych i niedrogich usług. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Znakomicie dobrane środki do czyszczenia dla osoby alergicznej - pranie dywanów z krótkim włosiem przebiegło bez zarzutów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i na pewno będziemy polecać ich usługi naszym znajomym. Numer telefonu do wykonawców zapisujemy, bo innej firmy na pewno szukać nie będziemy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie parowe dywanów jak magia, do tego doskonały stosunek ceny do jakości usługi oraz trudności zlecenia. Sam wykonawca okazał się osobą bardzo sympatyczną, miłą, kulturalną i pracowitą, a przede wszystkim słowną oraz punktualną. Widać, że to profesjonalista w każdym calu. Polecamy z całego serca, każdemu komu zależy na pilnej usłudze."

Dzielnice Czeladzi, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Piaski (Brazylia)
  2. Madera
  3. Kolonia Różka
  4. Kolonia Małobądz
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502