Pranie Tapicerki Będzin

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie kanapy w wykonaniu tej firmy to po prostu mistrzostwo. Wykonawca od razu zabrał się do pracy, którą wykonał celująco. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy i pewnie jeszcze nieraz skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia! Polecamy szczerze!"
Wybrane zlecenia

2021-09-28 Będzin
Jak usunąć nieczystości z tapicerki? Zagłówek w sypialni jest tapicerowany, a ma jakieś zabrudzenia i nie mam pomysłu jak się ich pozbyć. Może lepiej wezwać jakiś serwis, który zajmie się nieczystą tapicerką? Możecie podać namiary na kogoś dobrego, ale też żeby nie zdarł ze mnie jak za zboże?!

2021-08-23 Będzin
Mieliśmy awarię elektyczną w domu, Przy montowaniu nowej lampy sufitowej odcięło nam prąd. Pobiegłam do sąsiada czy mógłby pomóc. No i pomógł, wszedł na moje piękne tapicerowane krzesło od stołu w jadalni i wybrudził ubłoconymi buciorami. Pomógł w usterce, więc już nie zwróciłam mu uwagi na plamy od błota. Czy pierzecie tapicerkę w zakładzie? Jakbym przywiozła to krzesło do czyszczenia to jaki jest czas realizacji usługi?

Dzielnice Będzina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Grodziec
  2. Gzichów
  3. Ksawera
  4. Łagisza
  5. Małobądź
  6. Śródmieście
  7. Warpie
  8. Brzozowica
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502