Pranie Tapicerki Samochodowej Będzin

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pedantyczne wręcz czyszczenie tapicerki samochodowej. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną, do tego kulturalną. Cena była do zaakceptowania, a pan był miły i uprzejmy, do tego miał niezłe poczucie humoru."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-08-28 Będzin
Dzień dobry państwa. Znalazłem wasze ogłoszenie na internecie i widze że zajmujecie się praniem tapicerki samochodowej i macie dużo zadowolonych klientów, a ja potrzebuję takiej uslugi. Jestem właścicielem psa, którego mjsiałem ostatnio przewieźć do weterynarza i nie było innej opcji jak moim samochodem. Na fotelu zostało pełno sierści, której nie mogę doczyścić. W jakiej cenie będzie pranie tapicerki w waszej firmie?

2021-07-21 Będzin
Witam serdecznie. W jakim czasie mogę zam,owić usługęczyszczenia tapicerki samochodowej? Mam pilną prośbę, aby zamówić kogoś na jutro ponieważ wyjeżdzam na urlop, a tylna kanapa w samochodzie ma różnego rodzaju plamy których nie mogę usunąc. Czy podejmiecie się tej usługi?

Dzielnice Będzina, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Grodziec
  2. Gzichów
  3. Ksawera
  4. Łagisza
  5. Małobądź
  6. Śródmieście
  7. Warpie
  8. Brzozowica
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502