Pogotowie Elektryczne Legnica

Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Elektryk działał w zakresie usunięcia spięcia w gniazdku i z zadaniem tym poradził sobie bezbłędnie. Widać, że jest fachowcem z powołania, który zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać. Na dodatek jest niezwykle życzliwy i pomocny. Polecam gorąco jego fachowe usługi, bo na pewno będziecie zadowoleni."
Osiedle Kopernika, Legnica
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Elektryk zajął się usunięciem zwarcia w moim domu i muszę docenić szybkość jego interwencji. Pan na miejsce przyjechał bardzo szybko, od razu przystąpił do pracy, a efekt jego działań był jak najbardziej satysfakcjonujący. Okazało się, że miałem uszkodzony przewód, czym zajął się od ręki. Cena? Bardzo przystępna, jak na stawki w tym mieście. Polecam!"
Osiedle Ptasie
Wybrane zlecenia

2021-07-07 Piątnica
Poszukuję dobrego i sprawdzonego fachowca do naprawy uszkodzonych przewodów elektrycznych. Uszkodzenie w przewodach powstało gdy wymieniałem kafelki w kuchni, przez przypadek przewierciłem przewód i teraz nie mamy światła ani w kuchni ani w salonie.

2021-07-01 Osiedle Piekary, Legnica
Właśnie chciałam poodkurzać w moim mieszkaniu, ale stało się coś strasznego gdy podłączyłam odkurzacz do gniazdka w salonie w gniazdku pojawiły się iskry i coś tak jakby syknęło. To cud że prąd mnie poraził. Nie mam teraz w mieszkaniu światła ani prądu w innych gniazdkach bo sprawdziłam. Pan elektryk może dziś do mnie przyjechać i naprawić instalację?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502