Instalacje Elektryczne Legnica

Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie obejmowało wymianę bezpiecznika i cóż mogę powiedzieć? Profesjonalizm tego fachowca było widać na każdym etapie jego działań. To zdecydowanie fachowiec z powołania, który zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać. Na dodatek cechuje go nienaganna kultura osobista i życzliwy stosunek do klienta. Cena mogłaby być nieco niższa, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!"
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Tak jak podejrzewałem, podłączenie instalacji trójfazowej nie sprawiło temu panu żadnych trudności. Widać, że to fachowiec z powołania, który zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać. Plus należy się za atrakcyjne ceny i życzliwe podejście do klienta i jego potrzeb."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje podłączenie instalacji elektrycznej?

2021-09-11 Piątnica, Legnica
Pisze ponieważ chciałabym poznać orientacyjny koszt montażu nowej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, Robię generalny remont domu i w skład prac wchodzi też modernizacja instalacji elektrycznej. Szukam fachowca z wolnym terminem na przyszły tydzień, który będzie mógł wykonać usługę fachowo i profesjonalnie.

Fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej

2021-08-26 Fabryczna
Szukam niedrogiego i sprawdzonego montera instalacji elektrycznych. Kiedy macie najbliższe wolne terminy na naprawy instalacji elektrycznych? Czy elektrycy posiadają doswiadczenie w takich naprawach? Chciałbym zarezerwować fachowca na najbliższy termin. Prosze o pilną odpowiedź.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502