Pogotowie Elektryczne Kielce

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Revolta Renata Marzec
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wróciłem do domu z pracy i okazało się, że mam awarię prądu. Było już dość późno, dlatego na cuda nie liczyłem. Na szczęście z pomocą przyszedł mi ten fachowiec. Naprawa w jego wykonaniu dała pożądane rezultaty, a prąd wrócił na swoje miejsce. Serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie! Oczywiście ode mnie w pełni zasłużona piątka."
Wybrane zlecenia

Nowy Folwark, Kielce
Od tygodnia w naszym biurze jest prowadzony generalny remont. Niestety ekipa remontowa okazała się niedoświadczona i mamy teraz prawdopodobnie dwa przewiercone przewody. Szukamy teraz doświadczonego elektryka do usunięcia powstałego zwarcia, najlepiej by pan miał swoją firmę gdzieś w pobliżu naszego biura bo bardzo zależy nam na szybkim usunięciu usterki.

Osiedle Sandomierskie, Kielce
Mieszkam w domu jednorodzinnym na przedmieściach, właśnie prowadzę w nim generalny remont. Podczas, którego zauważyłem że mam uszkodzony jeden przewód elektryczny. Nie chcę go tykać bo boję się porażenia prądem, dlatego chciałbym by zobaczył go elektryk.Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd Elektryka 24h?

Sieje
Dzień dobry. Jaka jest cena pomocy przy elektryczności? W firmie mam problem i potrzebuję elektryka, który działa całodobowo. Wystąpiła awaria prądu z którą nie jestem w stanie sobie sam poradzić. Czy mogę liczyć na pilny przyjazd jakiegoś fachowca? Bardzo proszę o pilną informację zwrotną. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Centrum
Poszukuję na cito fachowca od elektryki. W bloku mam awarię elektryczną. Wyrzuciło różnicówkę i nie wiem jak sobie poradzić z tym problemem. Czy może ktoś mi szybko pomóc? Nie znam się na prądzie tylko sąsiad u którego byłam się spytać czy ma prąd powiedział, że to może być problem z różnicówką. Bardzo proszę o pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502